Alex Przetakiewicz z partnerką świętują rocznicę ślubu Joanny i Rinke. Wydało się, jak mówi na Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i jej syn

Joanna Przetakiewicz i jej syn

Jak Alex Przetakiewicz mówi na Rinke Rooyensa? Jak nazywa męża swojej matki? Krótki wpis mówi wszystko o ich relacji.

Joanna Przetakiewicz, projektantka mody i bizneswoman, przez wiele lat pozostawała w związku ze zmarłym w 2015 roku Janem Kulczykiem. W 2020 roku celebrytka pobrała się z holendersko-polskim producentem, Rinkem Rooyensem, wyprodukował serię hitowych programów dla stacji takich jak TVP, TVN czy Polsat. Przetakiewicz zdaje się być zadowolona ze związku, o czym m.in. mówiła w rozmowie z nami.

Ja się nie chcę w to zagłębiać, ani wypowiadać, bo to nie są tylko moje sprawy. Natomiast przeszliśmy wiele prób i testów, bo życie nam zgotowało wiele niespodzianek nie zawsze miłych, nie zawsze dobrych i przeszliśmy przez to obronną ręką – opowiedziała.

Przyznała też, że dała sobie radę z partnerem nawet w trudnych chwilach:

Daliśmy sobie radę w najtrudniejszych chwilach, daliśmy sobie ogromne wsparcie, zrozumienie, troskę czułość i wielką miłość. I wielką przyjaźń. Więc jeżeli z tego miejsca mogę życzyć wszystkim takiej miłości, to na pewno chciałabym to zrobić – dodała.

Pod koniec września małżonkowie zorganizowali huczną imprezę z okazji pierwszej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. W uroczystości wziął udział tabun polskich celebrytów. Wśród zaproszonych byli m.in. Agnieszka Woźniak-StarakMagda GesslerMałgorzata KożuchowskaMałgorzata Socha i inni. Wszyscy byli poprzebierani za postacie ze znanych z filmów i kultury popularnej. Dlaczego?

Przetakiewicz i Rooyens postawili na imprezę w stylu balu kostiumowego. Joanna Przetakiewicz pochwaliła się relacjami z imprezy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Jak Alex Przetakiewicz mówi na Rinke Rooyensa – męża swojej matki?

Relacją z balu podzielił się też najstarszy syn Joanny – Alex Przetakiewicz. Aleksander, podobnie jak Filip Jakub, są synami Joanny z pierwszego małżeństwa. Alex od zawsze podkreśla to, jak bliskie relacje łączą go ze znaną matką. Podczas jednego z wywiadów powiedział:

Ja zawsze uważałem, że mama jest osobą, która pomimo swojego wieku przeskoczyłaby większość 18-latek. To jest osoba niesamowicie nowoczesna, świadoma, z dużym dystansem do życia. Kochająca życie i ludzi, to są te cechy, które nam wpajała i którymi ja staram się emanować. Mamy bardzo przyjacielską relację, na pewno nie taką ortodoksyjną, mama – syn, ale nie wyobrażam sobie, żeby to było jakkolwiek inaczej.

Alex potwierdził teraz to, co powiedział, poprzez zamieszczenie na Instagramie relacji z rocznicy wraz z czułym opisem. Na zdjęciach widać go w towarzystwie matki i dziewczyny – Sandry Kaczorowskiej. Mężczyzna podpisał sesję:

Szczęśliwej rocznicy, mamo i tato.

W komentarzach również posypały się życzenia dla Przetakiewicz i Rooyensa.

Cudownie. Samych pięknych słonecznych i szczęśliwych dni – życzył jeden z followersów Alexa.

Jak widać, Alex zaakceptował nowego partnera matki i łączą go z nim dobre relacje. Nie każdego nazywa się w końcu „tatą”…

Poprzednie małżeństwo Rinke Rooyensa

Holendersko-polski producent był już wcześniej żonaty. Jego partnerką była… wokalistka Kayah. Para spędziła ze sobą lata 1999-2002 – ich związek zakończył się rozwodem. Małżeństwo miało ze sobą syna Rocha. Co ciekawe, była żona gościła na przyjęciu rocznicowym zorganizowanym przez Przetakiewicz i Rooyensa. Kayah gościła też na ich ślubie.

To jest posunięcie bardzo dojrzałe. Które bardzo wiele mówi o nas. O tym, jak bardzo my się nawzajem szanujemy, jak się lubimy. Ile my mamy nawzajem dla siebie sympatii. Ja Kayah znam odkąd miałam 17-18 lat. Nie byłyśmy nigdy koleżankami, ale zawsze ją lubiłam. I bardzo ją lubię i szanuję do tej pory. Podziwiam jako artystkę. Jest mamą Rocha, jest to była żona Rinke i nie wyobrażam sobie, żeby nie było jej na naszym ślubie, więc bardzo się cieszę, że będzie – Przetakiewicz mówiła wówczas o swojej poprzedniczce.

Co więcej, Kayah, podczas imprezy rocznicowej, sparodiowała strój Przetakiewicz z ubiegłej nocy sylwestrowej. Jej look można zobaczyć tutaj.


przetakiewicz

Zdjęcie z Instagrama Alexa Przetakiewicza

Zdjęcie z Instagrama Alexa Przetakiewicza

Zdjęcie z Instagrama Alexa Przetakiewicza

Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×