Kayah sparodiowała strojem Joannę Przetakiewicz. Projektantka komentuje kreatywność byłej żony swojego męża

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens urządzili wielki bal z okazji 1. rocznicy ślubu. Goście mieli przebrać się za ikony popkultury. Na imprezie pojawiła się Kayah, która sparodiowała żonę swojego byłego męża. Jak skomentowała to sama zainteresowana?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens od kilku lat są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani w zeszłym roku ogłosili swoje zaręczyny, a zaledwie kilka tygodni później odbył się ich ślub. Najpierw dopełnili wszelkich formalności urzędowych i powiedzieli przysięgę przed urzędnikiem USC w swoim domu, a później zaprosili gości do malowniczej Grecji. Tam zorganizowali wymarzone ślub i wesele, na którym bawili się razem z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

Wśród gości weselnych znalazła się Kayah. Jest to pierwsza żona Rinke, z którą doczekał się on syna Rocha. Mimo że ich małżeństwo dobiegło końca, to zgodnie dzielili się opieką nad jedynakiem i nadal pozostali przyjaciółmi. Świetny kontakt z wokalistką ma też obecna żona producenta. Joannę Przetakiewicz i piosenkarkę połączyła nić przyjaźni.

Joanna Przetakiewicz komentuje strój Kayah na imprezie z okazji rocznicy ślubu

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na każdym kroku udowadniają, że połączyło ich niesamowicie silne uczucie. Małżonkowie w bardzo huczny sposób postanowili świętować pierwszą rocznicę swojego ślubu. Urządzili wielki bal kostiumowy, na którym pojawiła się śmietanka show-biznesu. Goście mieli przebrać się za ikony pop kultury. Joanna wystąpiła jako Jennifer Lopez, a jej mąż do złudzenia przypominał Karla Lagerfelda.

Na balu pojawiła się również Kayah, która w doborze stylizacji wykazała się wielką kreatywnością i jeszcze większym poczuciem humoru. Przebrała się ona za obecną żonę byłego męża. Odtworzyła jej strój z minionej nocy sylwestrowej i włożyła blond perukę. Sama zainteresowana skomentowała przebranie piosenkarki w rozmowie z Faktem:

Bardzo mi się podobało ich przebranie! Jarek i Kayah dokładnie odzwierciedlili nasz look z Sylwestra 2019/2020. Miałam na sobie wtedy czarną sukienkę z piór art déco, marynarkę La Manii i cudne szpilki, a Rinke zrobił się na Jamesa Bonda. Uwielbiam takie poczucie humoru i taki dystans do siebie. To był strzał w dziesiątkę! – powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Trzeba przyznać, że była i obecna żona Rinke żyją w świetnych relacjach i na pewno stanowią świetny przykład tego, jak powinny wyglądać relacje w patchworkowej rodzinie.


Kayah na przyjęciu u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Kayah na przyjęciu u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i Magda Gessler - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i Magda Gessler - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×