Jacek Kurski nie będzie szczęśliwy! Do sieci właśnie trafił intymny film z jego ślubu. A tak się starał, żeby to ukryć! [WIDEO]

Ślub Jacek Kurski i Joanna Klimek

Ślub Jacek Kurski i Joanna Klimek

Film ze ślubu Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Jacek Kurski Joanna Klimek pobrali się w tajemnicy 31 lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Choć informacja o cichych zaślubinach zaskoczyła wszystkich, nie można szczerze przyznać, że nikt się tego nie spodziewał, bo plotki o „rychłym” ślubie Kurskiego krążyły od 2016 roku. Jak widać szef TVP wcale się nie spieszył, ale ostatecznie stanął na ślubnym kobiercu dwa tygodnie po tym, jak jego (obecnie już żona) partnerka dostała rozwód z poprzednim mężem.

Ceremonia była skromna i bardzo szybka; wystarczyło kilka minut, które… uchwycono na nagraniu! Choć Kurski bardzo chciał ukryć ten fakt przed całym światem, w erze social mediów i szybkiego internetu ciężko jest ukryć cokolwiek. Zwłaszcza w miejscu publicznym.

Na wideo, opublikowanym przez Fakt, możemy przyjrzeć się całej ceremonii, pannie młodej i jej partnerowi. Widać również bukiet oraz świadków, którzy towarzyszyli młodej parze podczas całego wydarzenia. Klimek wybrała dla siebie prosta, krótką sukienkę, która podkreśliła jej figurę i opaleniznę, a której na filmie możemy się dokładnie przyjrzeć.

Kto pojawił się na ich ślubie?  Na zdjęciach opublikowanych w Super Expressie możemy zobaczyć zaledwie kilku gości, wśród których nie zabrakło wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, szefa gabinetu politycznego premiera Marka Suskiego oraz ministra kultury Piotra Glińskiego.

Pozostaje jedynie życzyć szczęścia. 😉

Jacek Kurski i Joanna Klimek wzięli ślub! Transmisja na żywo

‼️????‍❤️‍????‍????Jacek Kurski i Joanna Klimek wzięli ślub! Mamy nagranie! ????Ona, była dyrektor w TVP, rozwiodła się z mężem raptem dwa tygodnie temu. On, prezes TVP, przed trzema laty zakończył trwające niemal ćwierć wieku małżeństwo. Choć Joanna Klimek i Jacek Kurski ślub zapowiadali już półtora roku temu, dopiero dzisiaj powiedzieli sobie sakramentalne TAK!

Opublikowany przez FAKT24.pl Wtorek, 31 lipca 2018

Jacek Kurski wziął ślub! Jego ukochana swoją suknią ślubną przebiła wszystkie polskie gwiazdy!

Jacek Kurski zwolnił dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej! Poszło o grube pieniądze dla Danuty Holeckiej!

Jacek Kurski triumfuje! Wyniki oglądalności Sylwestra w Zakopanem wryją was w ziemię! TVN i Polsat nie miały szans!


Ślub Jacka Kurskiego

Ślub Jacka Kurskiego

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×