Szukaj

Izabela Janachowska w bikini po porodzie. Fanki zarzuciły jej retusz brzucha: „Widać niedopracowanie”. Serio?

Izabela Janachowska w bikini

Izabela Janachowska w bikini

Izabela Janachowska w bikini po porodzie wygląda idealnie. Internautka twierdzi, że młoda mama retuszuje swoje zdjęcia, a dowodem ma być detal, jakiego dopatrzyła się na najnowszej fotografii. Gwiazda błyskawicznie odpowiedziała na zarzuty. Czy poprawiała swój brzuch wirtualnym pędzlem?

10 maja Izabela Janachowska urodziła syna Christophera. Chłopiec jest pierwszym dzieckiem tancerki, która w 2014 roku poślubiła milionera, Krzysztofa Jabłońskiego. Para nie posiada się ze szczęścia. Ich radość jest tak ogromna, że dzielą się nią z internautami na każdym kroku.

Na Instagramie Janachowskiej aż paruje od zdjęć z uroczym synkiem. Wielu fanów uważa, że Christopher to skóra zdjęta z ojca. Rzeczywiście, podobieństwo bobasa do Krzysztofa jest wręcz uderzające. Być może dlatego na punkcie chłopca oszalały już setki internautek obserwujących profil Izabeli. Sporo zachwytów można przeczytać także pod adresem młodej mamy.

Była gwiazda Tańca z gwiazdami nie przestaje zachwycać smukłą sylwetką. Janachowska w krótkim czasie wróciła do formy sprzed ciąży. Ma idealnie płaski brzuch, który chętnie eksponuje na egzotycznych wakacjach. W zasadzie ciężko uwierzyć, że jeszcze siedem miesięcy temu jej krągłości miały imponujący rozmiar.

Muszę dbać o to, żeby wszystko działało, muszę nad tym czuwać. Na szczęście mam super team i super pomoc. Wszyscy wiedzą, że zależy mi na tym, aby jak najwięcej czasu spędzać z małym, więc staramy się wszyscy pracować jak najbardziej profesjonalnie, najwydajniej jak się da, aby tego czasu wolnego jednak trochę było. Gdy ja pracuje z synkiem, najczęściej siedzi mama – zdradziła Jastrząb Post.

Izabela Janachowska z ciążowym brzuszkiem

Izabela Janachowska z ciążowym brzuszkiem

Izabela Janachowska w bikini. Czy retuszuje swoje zdjęcia?

Najnowsza publikacja tancerki wzbudziła jednak sporo podejrzeń wśród obserwatorów. Izabela Janachowska w bikini wygląda tak dobrze, że pojawiły się zarzuty o stosowanie wirtualnego pędzla, który miałby wyszczuplić gwiazdę tu i ówdzie.

Piękne zdjęcie i piękna figura, ale widać niedopracowanie w dolnej części brzucha – napisała podejrzyliwa obserwatorka.

Izabela błyskawicznie zripostowała swoją wielbicielkę, wyprowadzając ją z błędu:

What????? Na to chyba nikt by nie wpadł. Haha. Gratuluję wyobraźni i pomysłowości… Aż troszkę zazdroszczę fantazji… ułańskiej.

Czy rzeczywiście brzuch Izabeli Janachowskiej po porodzie wygląda na „niedopracowany”? Oceńcie to sami.


Izabela Janachowska w bikini

Izabela Janachowska w bikini

Izabela Janachowska w bikini

Izabela Janachowska w bikini

Izabela Janachowska z synem na wakacjach w Dubaju

Izabela Janachowska z synem na wakacjach w Dubaju

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×