Szukaj

Żadnych diet i siłowni. Izabela Janachowska o powrocie do formy po porodzie [WIDEO]

Izabela Janachowska ciąża, poród, dziecko

Izabela Janachowska ciąża, poród, dziecko

Izabela Janachowska po porodzie wygląda pięknie, choć okazuje się, że jeszcze nie wróciła do wymarzonej formy. Gwiazda o szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Izabela Janachowska jest obecnie jedną z najseksowniejszych mam w show-biznesie. Gwiazda na początku maja urodziła syna Christiphera Alexandra, który wyrósł już na gwiazdę Instagrama. Mały przystojniak zaliczył nawet dwie okładki magazynu Viva!. Uwagę internautów przykuwa nie tylko wyjątkowa uroda bobasa, ale przede wszystkim smukła sylwetka gwiazdy.

Zobacz: Izabela Janachowska pokazała syna na okładce “Vivy!”! Christopher, to już gwiazda show-biznesu!

Janachowska już dwa tygodnie po porodzie brylowała na salonach, na których zachwyciła szczupłą figurą. Wielu zastanawiało się, jak tego dokonała w tak krótkim czasie. Choć efekty są powalające, to okazuje się, że Izabela nie wróciła jeszcze do wagi sprzed porodu. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Nie wróciłam jeszcze do figury. Jeszcze kilka kilogramów zostało, w żadne spodnie nie wchodzę. Ale poświęcam jednak cały swój czas, całą uwagę małemu oraz pracy i nie mam czasu na to, żeby wyjść na siłownię. Nie mam na to siły. Spróbowałam raz, podniosłam ciężarek i zrobiło mi się czarno przed oczami, stwierdziłam, że chyba zemdleję, więc dałam sobie spokój. A na jakieś takie diety i odmawianie sobie czegoś pysznego nie mam ochoty.

Przy okazji Janachowska opowiedziała o swoim urlopie macierzyńskim, który szybko się nie skończy:

Muszę dbać o to, żeby wszystko działało, muszę nad tym czuwać. Na szczęście mam super team i super pomoc. Wszyscy wiedzą, że zależy mi na tym, aby jak najwięcej czasu spędzać z małym, więc staramy się wszyscy pracować jak najbardziej profesjonalnie, najwydajniej jak się da, aby tego czasu wolnego jednak trochę było. Gdy ja pracuje z synkiem, najczęściej siedzi mama.

Izabela Janachowska w sierpniu 2018 została twarzą stacji TLC, dla której zrealizowała programy: Ślub marzeń i Panny młode ponad miarę, oparty na amerykańskim formacie Puszyste panny młode. Od 24 października 2015 prowadzi program I nie opuszczę cię aż do ślubu. W przeszłości była tancerką Tańca z gwiazdami, tańczyła m.in. z Przemysławem Saletą, Radosławem Majdanem i Rafałem Brzozowskim.

Zobacz: Izabela Janachowska nie oszczędza na dziecku! Zafundowała dla swojego królewicza trzeci luksusowy wózek!


Izabela Janachowska - jesienna ramówka TVN 2019

Izabela Janachowska - jesienna ramówka TVN 2019

Izabela Janachowska podkreśliła ciążowy brzuch swoją kreacją

Izabela Janachowska podkreśliła ciążowy brzuch swoją kreacją

Izabela Janachowska z ciążowym brzuszkiem

Izabela Janachowska z ciążowym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×