Ale widoki! 63-letnia mama Roberta Lewandowskiego w bikini przyłapana przez paparazzi. Na plaży w Katarze prezentowała swoje kształty

Iwona Lewandowska kibicuje synowi w czasie mundialu w Katarze. W wolnej chwili mama Roberta wyskoczyła na plażę. Wskoczyła w bikini i zachwyciła formą i figurą. 

Iwona Lewandowska przez lata sprawdziła się nie tylko jako mama, ale starała się też, aby jej dzieci jak najmniej odczuły brak ojca. Skupiała się jedynie na wychowaniu Mileny i Roberta, a także karierze sportowej syna.

Wiele lat temu po śmierci męża jej świat się zawalił, a ona została sama z dwojgiem dzieci. Chociaż było to traumatyczne doświadczenie, to z czasem udało jej się stanąć na nogi, a życie zaczęło toczyć się dalej. Całą swoją energię skupiła ona na tym, by spełnić marzenie Roberta o piłce nożnej.

Wiadomo, że to ona motywowała go, gdy przez moment zwątpił w swoje umiejętności i miał chwile załamania. Nie wahała się wówczas i zaczęła działać, by poprowadzić syna na sam szczyt.

Mój tata odszedł, teraz moja kariera się rozlatywała. Po otrzymaniu tej informacji poszedłem do samochodu, w którym czekała moja mama. Od razu wiedziała, że wydarzyło się coś złego. Nic nie mogłem na to poradzić… Rozpłakałem się. Opowiedziałem jej, co się stało. Powiedziała: OK, musimy wziąć się do pracy, nie ma co myśleć o przeszłości, musimy coś z tym zrobić – wspominał Robert w The Players Tribune.

Mama Roberta Lewandowskiego na plaży w bikini

Robert ze sportem związany był od najmłodszych lat. Jego rodzice byli nauczycielami wychowania fizycznego, a Iwona Lewandowska przez wiele lat trenowała siatkówkę. Nawet teraz może się ona pochwalić doskonałą formą, co wielokrotnie udowodniła, pokazując, jak bawi się z wnuczkami.

Teraz mama Lewego kibicuje mu w jednym z najważniejszych momentów w karierze, czyli podczas mundialu w Katarze. Dla Roberta są to prawdopodobnie ostatnie takie rozgrywki w karierze. Nic więc dziwnego, że ma silne wsparcie rodziny. Polskiemu napastnikowi udało się strzelić już pierwszego gola w czasie meczu z Arabią Saudyjską.

Rodzina Roberta, gdy nie jest na trybunach, spędza czas bardzo aktywnie. Iwona Lewandowska wybrała się między innymi na plażę. 63-latka wskoczyła w niebieskie bikini i zachwyciła formą.

Mama Roberta Lewandowskiego korzysta z upalnej pogody w Katarze. Pani Iwona spędza czas nie tylko na trybunach, gdzie kibicuje synowi. Jak widać na zdjęciach, którymi chwali się w internecie, spędza też błogie chwile nad Zatoką Perską – czytamy w Fakcie.

Zdjęcie Iwony Lewandowskiej w bikini trafiło na okładkę Faktu.

Zobaczycie ją w naszej galerii. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie.


Iwona Lewandowska w bikini - okładka Fakt 30.11.22

Iwona Lewandowska w bikini - okładka Fakt 30.11.22

Iwona Lewandowska i Mariola Bojarska Ferenc

Iwona Lewandowska i Mariola Bojarska Ferenc

Iwona Lewandowska z partnerem

Iwona Lewandowska z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×