Robert Lewandowski pokazał mamę. Letnia suknia doskonale uwypukliła jej talię osy i wyeksponowała dekolt. Ależ ona ma figurę!

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski pokazał wspólną fotkę ze swoją mamą. Ależ ona ma figurę! Piłkarz pochwalił się nią z okazji jej urodzin. Zdjęcie.

Robert Lewandowski jest najlepszym polskim piłkarzem ostatnich lat (lub nawet w całej historii tej dyscypliny w kraju). Obecnie gra w Bayernie Monachium, z którym zdobył już chyba wszelkie możliwe trofea. Coraz więcej mówi się o jego transferze. Polak czysto hipotetycznie już niedługo miałby zacząć grę w barwach katalońskiego klubu FC Barcelona.

Lewy jeszcze bardziej podniósł ciśnienie fanom futbolu, gdy po jednym z ostatnich meczy, powiedział, że to może być jego ostatni występ w drużynie z Bawarii.

Bardzo możliwe, że to był mój ostatni mecz w barwach Bayernu. Nie mogę tego powiedzieć na sto procent, ale jest prawdopodobne, że tak było. Chcemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla mnie i klubu – wyznał mediom.

Już po tym, wraz z żoną Anną Lewandowską i dwiema córkami wybrał się na wakacje do słonecznej Turcji. Z czasem dołączyła do nich rodzina Anny. Na wspólnych fotkach, które dodała żona Roberta, znaleźli się m.in. jej mama, brat i kuzynka. Teraz okazuje się, że na wakacjach byli też krewni Lewandowskiego. Piłkarz, z okazji urodzin mamy, dodał ich wspólną fotkę, którą najprawdopodobniej wykonano podczas ostatniego wypadu.

Robert Lewandowski pokazał mamę

Utalentowany reprezentant Bayernu zapozował do zdjęcia w ciemnej koszuli i jasnych spodniach. Jego mama z kolei wybrała suknię bez ramiączek i z dużym dekoltem. Nie sposób nie zauważyć, że wciąż cieszy się ona świetną sylwetkę i ma tzw. figurę osy.

Mamo, w twoje urodziny chcę jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo doceniam wszystko, co dla mnie robisz. Dziękuję za niekończącą się miłość, cierpliwość, ciepło i wsparcie! Wszystkiego najlepszego – napisał w opisie ujęcia.

W komentarzach zaroiło się od życzeń dla mamy:

  • Wspaniałą masz Mamcię! Też ją uwielbiamy! Sto lat!!!!!

  • Wszystkiego najlepszego dla Mamy.

  • Wszystkiego najpiękniejszego!!!

Było też oczywiście mnóstwo komentarzy fanów FC Barcelony, którzy zachęcali go do tego, by w końcu zdecydował się na transfer do tego klubu. Myślicie, że faktycznie do niego dojdzie?


Robert Lewandowski z mamą

Robert Lewandowski z mamą

Robert Lewandowski z mamą w Opalenicy

Robert Lewandowski z mamą w Opalenicy

Milena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2022

Milena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×