Oficjalne! Kylie Jenner zdradziła imię synka. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner przerwała spekulacje na temat imienia synka. Ujawniła, jak razem z Travisem Scottem nazwali drugie dziecko.

W końcu to zrobiła! Kylie Jenner oznajmiła światu, jakie imię wybrała dla swojego synka. Jak celebrytka i Travis Scott zdecydowali się nazwać drugie dziecko. Wybór zaskakuje.

Tak ma na imię syn Kylie Jenner i Travisa Scotta

Kylie Jenner bardzo długo ukrywała drugą ciążę. Chociaż kolorowa prasa aż huczała od plotek, to przyszła mama konsekwentnie milczała na ten temat. Dopiero gdy brzuszka nie dało się już ukryć, postanowiła potwierdzić szczęśliwą nowinę. Zdecydowała się zamieścić w sieci poruszające nagranie, na którym pokazała, jak na wiadomość o dziecku zareagował jej partner – Travis Scott, a także jej mama Kris Jenner.

Pod postem zalała ją fala gratulacji, które napływały z całego świata. Od tamtej pory Kylie chętnie publikowała kolejne zdjęcia, na których pokazywała, jak zmienia się jej brzuszek. Maluch przyszedł na świat 2 lutego, a szczęśliwa mama pokazała pierwsze zdjęcie, dzieląc się swoją ogromną radością. Zdradziła płeć malucha, ale imię pozostało sekretem. Jak nazwała synka? Pojawiło się całe mnóstwo spekulacji.

Fani byli pewni, że Kylie i Travis wybrali dla chłopca imię Angel. Wskazywali na komentarze pozostawione przez jej rodzinę w poście informującym o narodzinach malucha, w których słowa anioł, pojawiało się nader często. Tymczasem okazało się, że nie byli nawet blisko.

W sobotę Kylie zdecydował się poinformować na Instagramie, jak nazwała syna.

Wolf Webster – napisała w relacji.

Zaskoczyła fanów, którzy nie spodziewali się, że w taki sposób poinformuje o imieniu malucha. Prasa natychmiast zabrała się za rozszyfrowywanie znaczenia tego wyboru.

Większość etymologów uważa, że ​​imię pochodzi od pseudonimu, którego posiadacze byli uważani za zaciekłych i przebiegłych ludzi – Life&Style cytuje OhBabyNames.

Nie poznamy motywacji rodziców chłopca. Po polsku imię brzmiałoby Wilk. Uroczo. Jeśli chodzi o drugi człon, to jest to po prostu prawdziwe nazwisko Travisa.


Kyle Jenner zdradziła imię synka

Kyle Jenner zdradziła imię synka

Kylie Jenner urodziła drugie dziecko

Kylie Jenner urodziła drugie dziecko

Kylie Jenner zorganizowała luksusowe baby shower

Kylie Jenner zorganizowała luksusowe baby shower

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×