Wyciekła stawka Magdy Mołek za udział w „TzG”. W porównaniu z Rutkowskim dostanie grosze. Gwiazda liczy na inne profity

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek ma być jedną z uczestniczek Tańca z Gwiazdami. Dziennikarka miała zgodzić się na niską stawkę w zamian za inne profity. Co wolałaby od wysokiego wynagrodzenia?

Magda Mołek przez lata była jedną z największych gwiazd TVN. Dziennikarka prowadziła wiele kultowych programów. Wśród nich było między innymi Dzień Dobry TVN. Tam przez kilkanaście lat o poranku witała widzów. Miała też format, w którym spotykała się z gwiazdami kina, a nawet pojawiała się jako gospodyni popularnych shows. To jej przypadło w udziale poprowadzenie z Hubertem Urbańskim pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami.

Po wielu latach współpracy podjęła trudną decyzję i pożegnała się z pracą. Zdecydowała się założyć własny kanał na platformie YouTube, gdzie można zobaczyć jej rozmowy z najpopularniejszymi gwiazdami show-biznesu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że nie żałuje tego, że odeszła z pracy.

Oceniam to tak samo jak oceniałam w dniu, w którym tę decyzję podejmowałam. Nie żałuję ani chwili poza telewizją. Jest mi na swoim świetnie. To, co się na pewno zmieniło, to że ja jestem teraz szefową, dyrektorką kreatywną, księgową, producentką, scenarzystką, montażystką więc to wszystko jest w mojej głowie i na mojej głowie.

Dlaczego Magda Mołek weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami?

Kika dni temu tabloid ujawnił listę gwiazd, które pojawią się w kolejnej edycji Tańca a Gwiazdami. Wśród nich, jak na razie nieoficjalnie pojawiło się nazwisko Magdy Mołek. Sama gwiazda jeszcze nie pochwaliła się formalnie występem w programie, ale już zaczynają się pojawiać pierwsze informacje o tym, dlaczego zdecydowała się przyjąć ofertę. Pojawienie się na ekranie ma być dla niej szansą na nowe kontrakty reklamowe

Telewizja otwiera drogę do kontraktów reklamowych. W wywiadach Mołek często mówiła, że do internetu musi dopłacać. Sprzedała na początku samochód, żeby zainwestować w swój kanał – zdradził informator portalu Plejada.

Gwiazda miała przystać na niezbyt wygórowaną stawkę i liczyć na to, że na antenie Polsatu znajdzie się dla niej jakaś posada. Za jeden odcinek ma dostawać wynagrodzenie w wysokości 10 tys. złotych.

Zgodziła się na niskie stawki w „Tańcu z gwiazdami”, bo liczy na własny program w Polsacie. Zaledwie 10 tys. zł za odcinek. Kiedyś w TVN proponowali jej 15 tys. zł i odmawiała – zdradza Plejadzie osoba z produkcji show.

Dla porównania przypomnijmy, że Krzysztof Rutkowski ma dostawać aż 30 tys. za jeden odcinek. Detektyw jednak zdecydował się przeznaczyć swoje honorarium w całości na cele charytatywne.


Magda Mołek, Hubert Urbański

Magda Mołek, Hubert Urbański

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek - gwiazdy na evencie biżuterii

Magda Mołek - gwiazdy na evencie biżuterii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×