Magda Mołek nie tęskni za TVN, chociaż po odejściu dostrzegła kilka minusów. Dlaczego nie chce wrócić do telewizji?

Magda Mołek o powrocie do TVN

Magda Mołek o powrocie do TVN

Magda Mołek jakiś czas temu odeszła z pracy w TVN. Czy żałuje podjętej decyzji? A może chciałaby powrócić na antenę telewizji?

Magda Mołek zaczynała pracę na antenie telewizji na łamach TVP. Później przyszedł czas na TVN. To tam zyskała wielką sławę jako współprowadząca Dzień dobry TVN. Była też gospodynią autorskiego programu W moim stylu, w którym zwierzały się jej najbardziej niedostępne osobistości związane ze światem show-biznesu. Przeprowadziła dziesiątki inspirujących rozmów i namówiła gwiazdy na najbardziej intymne zwierzenia.

W obu formatach spędziła łącznie kilkanaście lat, przyczyniając się do ich ogromnej rozpoznawalności. Duże grono widzów z myślą o niej włączało swoje odbiorniki. Dość nieoczekiwanie zniknęła z anteny w 2019 roku, co było wielkim szokiem dla wielu fanów. Jak wytłumaczyła, podjęła decyzję o odejściu z telewizji, ponieważ miała zbyt mało czasu dla rodziny i brakowało jej chwili weekendowego wytchnienia.

Czy z perspektywy czasu żałuje podjętej decyzji? Opowiedziała o tym w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Czy tęskni za starą pracą i chciałaby wrócić do TVN? Jak wygląda jej podejście do tematu dzisiaj – trzy lata po opuszczeniu szeregów zespołu śniadaniówki?

Magda Mołek żałuje odejścia z TVN?

Magda powiedziała nam, że nie żałuje swojej rozłąki z telewizją i świetnie czuje się na swoim, czyli prowadząc własny kanał z wywiadami w serwisie YouTube. Pracuje na własnych zasadach. To ona decyduje o każdym, najdrobniejszym szczególe swojego programu. Osobiście zajmuje się nawet sprawami papierkowymi.

Oceniam to tak samo jak oceniałam w dniu, w którym tę decyzję podejmowałam. Nie żałuję ani chwili poza telewizją. Jest mi na swoim świetnie. To, co się na pewno zmieniło, to że ja jestem teraz szefową, dyrektorką kreatywną, księgową, producentką, scenarzystką, montażystką więc to wszystko jest w mojej głowie i na mojej głowie.

Jakie są minusy odejścia z telewizji? Choć jest ich niewiele, to Mołek bez problemu o nich mówi, ponieważ traktuje je jak dodatkowe wyzwania:

Minusy są tego takie, że powoduje to moją bezsenność, ale poza tym sprawdzam się w nowej roli. Jestem od dwóch lat przedsiębiorczynią pełną gębą. Prowadzę swój biznes. Zresztą firmę miałam już kilkanaście lat temu, ale teraz naprawdę ją rozwijam. Mam swoich podwykonawców, budżetuję produkcję, dbam o wszystko od początku do końca, w tej roli się na nowo sprawdzam i to jest czadowe.

Odpowiedziała też na pytanie dotyczące tego, czy tęskni za pracą w TVN. Wszystko wskazuje na to, że Magda ma introwertyczne cechy osobowości.

Nie tęsknię za porankami. Nie tęsknię za Sopotami. Nie tęsknię za galami. Dobrze mi bez tego. Stworzyłam sobie swój mikro-świat, w którym mam swoją prawdę i to, na czym mi najbardziej zależało. Jest mi tam przytulnie, dobrze, ciepło. Jestem u siebie.

Brakuje wam Magdy w TVN?


Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×