Wyciekła lista uczestników 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wśród nich Magda Mołek! Są też zdjęcia z tajnego spotkania

Taniec z Gwiazdami 13 edycja uczestnicy

Taniec z Gwiazdami 13 edycja uczestnicy

Taniec z Gwiazdami wraca na antenę Polsatu już we wrześniu. Stacja skompletowała obsadę show. Kto pojawi się w programie? Tabloid podał listę uczestników. 

Taniec z Gwiazdami to show, które od pierwszego odcinka podbiło serca widzów. Niezmiennie od wielu lat gromadzi przed odbiornikami prawdziwe tłumy. Najpierw format emitowany był w TVN. Później zaczął pojawiać się na antenie Polsatu. Cały czas nie brakuje bowiem gwiazd, które chcą sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie. Po udziale w TzG otwierają się też kolejne drzwi do kariery. Tak było, chociażby w przypadku Oliwii Bieniuk, która dzięki sympatii widzów dotarła niemal do finału i znalazła swoje miejsce w branży.

Nowa edycja programu po rocznej przerwie startuje już we wrześniu. Fani show, już nie mogą doczekać się tego, kto pojawi się w programie. Jak na razie swój udział potwierdził jedynie Krzysztof Rutkowski, który zamierza przekazać honorarium na cele charytatywne.

Chciałbym sprostować spekulacje, które w wielu portalach plotkarskich były podejmowane, mówiące o tym, że Rutkowski będzie milionerem. Rutkowski nie musi występować w „Tańcu z Gwiazdami”, żeby być milionerem, bo nim jest. W związku z tym pieniądze, które otrzymam i pełna gaża będzie przekazana na rzecz pomocy Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Myślę, że cel i kierunek bardzo prawidłowy. Być może inni którzy będą występować w programie Taniec z Gwiazdami pójdą w moje ślady i również na coś, co jest bliskie ich sercu przekażą swoje pieniądze. Mnie te pieniądze nie są potrzebne i na pewno nie jestem tutaj dla pieniędzy – powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Taniec z Gwiazdami 13: kto wystąpi w programie?

Jak na razie wokół kolejnej edycji tanecznego formatu panuje atmosfera tajemnicy. Nie znana jest lista uczestników, ani żadne szczegóły. Jak się okazuje pracę nad programem już trwają, a stacja zamknęła listę gwiazd, które widzowie zobaczą na parkiecie. Doszło już do spotkania, na którym uczestników i prowadzących przyłapali paparazzi. Zdjęcia i relacja znalazły się w Super Expressie.

Tabloid zdradził też listę kilku gwiazd, które pojawiły się na poniedziałkowych nagraniach reklamowych. Wiadomo, że skład prowadzących się nie zmieni.

W poniedziałek odbyły się zdjęcia reklamowe z niektórymi uczestnikami tanecznego show. Na miejscu pojawili się prowadzący: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut i Izabela Janachowska. Nie mogło zabraknąć siedzącej w jury Iwony Pavlović – czytamy w tabloidzie.

Oprócz Krzysztofa Rutkowskiego na parkiecie mają się pojawić: Łukasz Płoszajski, Maja Włoszczowska, Ilona Krawczyńska i Magda Mołek. Przypomnijmy, że ostatnia z wymienionych miała już okazję pojawić się w programie, ale w roli gospodyni. Wspólnie z Hubertem Urbańskim poprowadziła pierwszą edycję programu emitowaną na antenie TVN.  Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawa jesień w Polsacie. Czekacie na kolejną edycję programu? Na okładce tabloidu pojawiło się zdjęcie jurorki z jednym z tancerzy. Zajrzyjcie do galerii.


Okładka Super Express z dnia 29.6.2022

Okładka Super Express z dnia 29.6.2022

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Łukasz Płoszajski – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Łukasz Płoszajski – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×