Bardowscy z „Rolnik szuka żony” zdradzili, ile już wydali na swój nowy dom. Kwota jest powalająca

Ile Bardowscy wydali na dom

Ile Bardowscy wydali na dom

Anna Bardowska z Rolnik szuka żony zdradziła, ile wydali już pieniędzy na nowy dom. Kwota jest powalająca, a to jeszcze nie koniec.

Grzegorz Bardowski zgłosił się do programu Rolnik szuka żony i znalazł w show Anię, w której się zakochał, a potem razem stworzyli szczęśliwą rodzinę. Stanęli na ślubnym kobiercu, a także powitali na świecie dwoje dzieci Jana i Liwię.

Najmłodsze z nich przyszło na świat w listopadzie 2020 roku, czym dumni rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie dziewczynki.

Drugie dziecko to niejedyna rewolucja w życiu małżonków. Małżonkowie zajęli się budową domu, czym jakiś czas temu pochwalili się na YouTube. Pokazali działkę, zdradzili, jak wygląda projekt ich wymarzonego gniazdka.

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie — powiedział Grzegorz na YouTube.

Potem na bieżąco pokazywali postępy na budowie, a także zdradzili szczegóły projektu. Krótko po tym udało nam się ustalić, jak ostatecznie będzie wyglądał ich dom. Okazało się, że będzie miał dwuspadowy dach, jasne tynki oraz dużą ilość okien. Projektant na swojej stronie internetowej podał kosztorys całości, z którego wynikało, że minimalny koszt stanu surowego zamkniętego wyniesie ok. 283 tys. złotych.

Okazuje się, że na dom wydali znacznie więcej. O wszystkim opowiedziała Ania.

Ile Anna i Grzegorz Bardowscy wydali na swój nowy dom?

Dom Bardowskich jest już prawie gotowy, a Ania zdecydowała się odpowiedzieć na pytania fanów, dotyczące kosztu całości.

Tak szczerze, nie mamy idealnie wyliczonych wszystkich wydatków poniesionych. Myślę, że jesteśmy koło miliona, tak plus minus, jesteśmy koło tej kwoty. Powiedzmy koło miliona. Dużo rzeczy już mamy opłaconych, których jeszcze nie mamy fizycznie w domu, ale już ponieśliśmy koszty, że coś jest zamówione – wyjawiła na YouTubie.

W tej samej relacji wyznała, że zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim podoba się ich dom, ale krytyka razi ja tylko w jednym przypadku:

Boleć mnie może tylko to, że ludzie tak agresywnie wyrażają swoje zdanie, że to jakiś dom pogrzebowy itd. To, że tak agresywnie wyrażają siebie, to świadczy chyba bardziej o nich. Mi też nie wszystko się podoba u innych – skwitowała.

Obserwujecie Bardowskich w social-mediach?


Bardowscy pokazali dom

Bardowscy pokazali dom

Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom. Na jakim etapie są prace?

Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom. Na jakim etapie są prace?

Anna i Grzegorz Bardowscy z dziećmi

Anna i Grzegorz Bardowscy z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×