Gwiazda „Rolnik szuka żony” urodziła drugie dziecko! Znamy imię i płeć

Gwiazda Rolnik szuka żony urodziła

Gwiazda Rolnik szuka żony urodziła

Ania Bardowska niedawno chwaliła się ciążową sesją w oczekiwaniu na swoje drugie dziecko, a maleństwo już jest na świecie. Zobaczcie, jakie słodkie zdjęcie udostępniła na swoim profilu.

Grzegorz Bardowski zgłosił się do programu Rolnik szuka żony i znalazł tam Anię, która pokonała pozostałe kandydatki i zdobyła jego serce. Uczucie między nimi przetrwało. Zakochani szybko stanęli na ślubnym kobiercu i przywitali na świecie synka, a teraz na zostali rodzicami po raz drugi.

Zobacz: Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” chwali się zaokrąglonym brzuchem. Jest o wiele większy niż gdy była w pierwszej ciąży!

Ania Bardowska urodziła córeczkę. Jak na imię ma maleństwo?

Ich rodzina właśnie się powiększyła. Ania Bardowska pochwaliła się na Instagramie, że drugie dziecko jest już z nimi. Pokazała słodką fotografię ze starszym bratem i zdradziła, że dziewczynka będzie miała na imię Liwia.

Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo – napisała Ania.

Okazuje się, że nie obyło się bez komplikacji, ale dobra opieka i profesjonalny sprzęt spowodowały, że wszystko dobrze się skończyło, a mama i córka są już w domu.

Zobacz: Polska seksbomba urodziła kilka miesięcy temu. Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw

Profil Anny Bardowskiej na Instagramie obserwuje już ponad 135 tysięcy osób. To właśnie fani pospieszyli z gratulacjami. Życząc małej Liwii i jej mamie dużo zdrowia. Redakcja Jastrząb Post dołącza się do powinszowań.

Zobacz: Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” pokazali swojego słodkiego synka! To mały rozrabiaka


Anna Bardowska urodziła córeczkę

Anna Bardowska urodziła córeczkę

Rolnik szuka żony 2 - Grzegorz Bardowski zostanie ojcem

Rolnik szuka żony 2 - Grzegorz Bardowski zostanie ojcem

Jan Bardowski – jak wygląda syn Grzegorza i Ani?

Jan Bardowski – jak wygląda syn Grzegorza i Ani?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×