4 sypialnie, 2 łazienki i 2 garaże. Ania Bardowska z „Rolnika” pokazała nowy dom. To 220 m² luksusu

Anna Bardowska - dom

Anna Bardowska - dom

Anna Bardowska, jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu Rolnik szuka żony, pochwaliła się zdjęciem nowego domu. Zajrzeliśmy do środka. Miejsce robi wrażenie.

Grzegorz Bardowski zgłosił się do programu Rolnik szuka żony i znalazł w show Anię, w której się zakochał, a potem razem stworzyli szczęśliwą rodzinę. Stanęli na ślubnym kobiercu, a także powitali na świecie dwoje dzieci Jana i Liwię.

Najmłodsze z nich przyszło na świat w listopadzie 2020 roku, czym dumni rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie dziewczynki.

Drugie dziecko to niejedyna rewolucja w życiu małżonków. Małżonkowie budują dom, czym jakiś czas temu pochwalili się na YouTube. Pokazali działkę, zdradzili, jak wygląda projekt ich wymarzonego gniazdka.

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie — powiedział Grzegorz na YouTube.

Anna Bradowska pokazała nowy dom

W najnowszym poście Anna pokazała, na jakim etapie jest budowa. Widać, że wszystko jest bliskie finalizacji.

Okna i rolety zamontowane, śnieg przypruszył błotko i nierówności na budowie. Coraz piękniej to wygląda – napisała.

Dzięki informacjom na profilu Anny dotarliśmy do projektu jej domu. Rodzina bohaterki show TVP zamieszka w niemałych luksusach. Będą mieli do dyspozycji budynek o dwuspadowym dachu bez okapów, w ciemnym kolorze, który będzie kontrastował z jasnymi tynkami na ścianach. Duże przeszklenie salonu i jadalni spowoduje, że będą się świetnie czuli w nowych przestrzeniach.

Na parterze będzie część dzienna z kuchnią otwierającą się na jadalnię i salon z kominkiem, które połączone będą z przestronnym tarasem. Do dyspozycji będzie także spiżarka przy kuchni, gabinet i łazienka.

Zagospodarowane zostanie także poddasze. Będą tam trzy sypialnie, w tym dwie z własnymi garderobami, duża łazienka oraz pralnia. Zapowiada się naprawdę luksusowo, ale też niezwykle praktycznie. Wiadomo także, że budynek powstanie w użyciu najnowszych technologii i będzie energooszczędny.

Na stronie projektanta podano także kosztorys całości. Minimalny koszt stanu surowego zamkniętego domu Bardowskich to 283 tys. złotych. To jednak dopiero początek nakładu finansowego. W naszej galerii znajdziecie plany domu oraz bardziej szczegółowe zestawienie wydatków.


Anna Bradowska - nowy dom

Anna Bradowska - nowy dom

Anna Bradowska - nowy dom

Anna Bradowska - nowy dom

Anna Bardowska - dom

Anna Bardowska - dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×