Taco Hemingway zdradził Igę Lis? Po serii niepokojących doniesień córka Kingi Rusin dodała zdjęcie. Fani zinterpretowali je jednoznacznie

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway przechodzą kryzys? Córka Kingi Rusin opublikowała wpis na Instagramie, w którym rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Iga Lis na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje i pracuje. Co jakiś czas wraca do Polski, ale bardzo rzadko pojawia się na salonach. Nie udziela też wywiadów i nieregularnie aktualizuje social media. Wiadomo jednak, że jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł znany raper Taco Hemingway. (Przypominamy historię ich związku)

Iga i Taco spotykają się od 2018 roku. Początkowo nie wypowiadali się na temat swojej relacji. Dopiero po kilku długich miesiącach, gdy w mediach aż huczało o ich związku, przestali się ukrywać. Chociaż wciąż unikają rozgłosu, raz na jakiś czas w serwisach społecznościowych pojawia się ich wspólna fotografia. Kilka miesięcy temu zagościła ona na profilu ich przyjaciela. Gdy jedna internautka w komentarzu zaatakowała Lis, jej partner niemal natychmiast stanął w jej obronie.

Iga Lis i Taco Hemingway przechodzą kryzys? Wymowny wpis w social mediach

Iga Lis i Taco Hemingway nie afiszują się ze swoim związkiem. Niedawno pojawiły się pogłoski, że para przechodzi kryzys. Pudelek podaje, że w kuluarach plotkowano o rzekomej zdradzie, której miał się dopuścić raper. Sami zainteresowani oficjalnie nie zabrali głosu w tej sprawie. Nieoficjalnie sytuacja wygląda nieco inaczej.

Córka Kingi Rusin dodała post na Instagramie, którym prawdopodobnie zdementowała rewelacje o życiu singielki. Opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym możemy podziwiać, jak relaksuje się na leżaku. Na fotografii oznaczyła partnera, dając do zrozumienia, że to jest autorem cudnej fotki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Iga (@iga_lis)

Internauci nie mają wątpliwości, że obecnie Iga i Taco przebywają na wakacjach, a doniesienia o rzekomym kryzysie i zdradzie należy włożyć między bajki.

  • Ślicznie! Najlepszy sposób na zdementowanie wszystkich głupich plotek. Pozdrowienia.
  • Jakie przyjemne kolorki. Cudnie. Prezentujesz się oszałamiająco, przepięknie wyglądasz, super.
  • To zdjęcie to złoto i diamenty. Wyglądasz bosko.

Trzeba przyznać, że Iga wygląda zachwycająco, a jej miłość do Taco Hemingwaya wciąż kwitnie.


Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×