Historia miłości Taco Hemingwaya i Igi Lis. Przypominamy najważniejsze fakty i najpiękniejsze zdjęcia z życia pary

Taco Hemingway i Iga Lis – historia miłości

Taco Hemingway i Iga Lis – historia miłości

Czy Taco Hemingway znalazł tę jedyną? Z Igą Lis tworzą idealną parę od blisko 3 lat, jednak nigdy nie afiszowali się ze swoim związkiem. Sprawdziliśmy, jak na przełomie lat zmieniała się ich relacja.

Taco Hemingway jest jednym z niewielu polskich raperów, którzy karierę zrobili w ekspresowym tempie. Mimo to niechętnie udziela się medialnie, rzadko daje wywiady, nie występuje w reklamach, a na jego profilu na Instagramie na próżno można szukać prywatnych zdjęć.

Muzyk jest w związku z Igą Lis, córką Kingi Rusin, i to właśnie ta relacja wzbudza największe zainteresowanie kolorowej prasy. Sprawdziliśmy, jak przez lata zmieniał się ich związek.

Taco Hemingway i Iga Lis: początki związku

Taco, a właściwie Filip Tadeusz Szcześniak od kilku lat spotyka się z Igą Lis. Długo nie komentowali swojej relacji, jednak z czasem przestali się ukrywać. Wciąż unikają rozgłosu, bo zdecydowanie wolą zachować prywatność dla siebie i uniknąć niepotrzebnych plotek. Bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia, jednak na przełomie lat kilka z nich pojawiło się w sieci.

Pierwsze doniesienia o tym, że Iga i Filip zaczęli się spotykać, pojawiły się w 2018 roku. Wówczas to Pudelek donosił, że nastolatka spotyka się ze znanym muzykiem. Lis miała wtedy zaledwie 18 lat, a raper 28, jednak nie przeszkodziło im to w zacieśnianiu relacji.

 Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali – donosił Pudelek.

Fotoreporterzy po raz pierwszy sfotografowali ich razem podczas Orange Warsaw Festiwal. Krótko po tym para wybrała się na pierwsze wspólne wakacje. Podczas wyjazdu nie szczędzili sobie czułości. Na jednym ze zdjęć Iga pozowała z sygnetem muzyka na palcu.

Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie – relacjonuje informator serwisu Plotek.pl.

Iga Lis na wakacjach w Grecji

Iga Lis na wakacjach w Grecji

Po powrocie z zagranicznych wakacji zostali przyłapani na romantycznym pocałunku podczas Open’era. Para rzekomo większość czasu spędzała w namiocie dla VIP-ów, gdzie zachowywali się bardzo swobodnie.

Trzymali się za rękę i całowali się na oczach ludzi. Wyglądają na naprawdę mocno zakochanych – relacjonowała Gala.pl.

Taco Hemingway: 4AM in Girona

W lipcu 2018 roku Taco w niezwykle romantyczny sposób oświadczył wszystkim, że jest szczęśliwie zakochany. Iga pojawiła się w utworze 4AM in Girona. Jest to utwór szczególny, ponieważ jako jedyny wykonany jest w języku angielskim. Muzyk odwołał się w tekście m.in. do tego, że Lis często nazwana jest modelką przez naturalne predyspozycje do rozwijania kariery w tym kierunku.

Paparazzi czatują
Dajesz, maleńka, wyglądaj na dumną
Tak w ogóle, to ona nie cierpi gdy nazywa się ją modelką
Poza tym to jest nie w porządku, bo teraz siedzi tylko w książkach.

W dalszej części utworu Hemingway oznajmił, że jest zakochany:

Mamy sezon polowań
Nie przestaną, dopóki czegoś nie dostaną
Ten związek sprawił, że puls im podskoczył
Powiem to teraz i upewnijcie się, że rozumiecie:
Kocham ją
Proszę bardzo, możesz tego użyć w swoim artykule

Po prostu się zakochałem, co nie znaczy, że jestem głupcem
Oni i tak zamienią tą miłość w igrzyska.

Iga Lis i Taco Hemingway: początek wspólnego rozdziału w Londynie

Para poznała się w czasie, gdy Iga przygotowywała się do matur. Krótko po tym dostała się na studia w Londynie, gdzie również mieszka Filip. Para korzystając z anonimowości, chętnie chadzała po mieście, ciesząc się wspólnie spędzanym czasem. Dziewczynka w tym czasie opublikowała zdjęcie, na którym widać było mężczyznę. Mimo że nie pokazała jego twarzy, fani od razu rozpoznali znanego rapera.

Tago Hemingway na spacerze z Igą Lis w Londynie

Tago Hemingway na spacerze z Igą Lis w Londynie

Para już od początku chętnie podróżowała razem. W 2018 roku wybrali się nie tylko do Grecji, ale i w podróż po Stanach Zjednoczonych, a następnie zawitali do Paryża. Iga opublikowała wówczas kadr, na którym oznaczyła ukochanego, jednocześnie oficjalnie potwierdzając krążące plotki o ich związku.

Iga Lis i Taco Hemingway w Paryżu

Iga Lis i Taco Hemingway w Paryżu

Fotoreporterzy z uporem dążyli do tego, aby wykonać parze pierwsze wspólne zdjęcie. Na początku grudnia w Internecie pojawiło się zdjęcie wykonane podczas przejażdżki karuzelą.

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Zakochani chętnie razem podróżują. Sylwestra 2018 spędzili w egzotycznej Tajlandii. Podczas wypadu Iga po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z Filipem, tym samym nie pozostawiając fanom rapera żadnych wątpliwości. Chociaż pobyt miał być spełnieniem ich marzeń, na wyspie przeżyli chwile grozy, ponieważ w tych rejonach Tajlandii szalała wówczas straszna burza tropikalna.

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Taco Hemingway i Iga Lis: 2019 rok

Na początku 2019 roku para ponownie wybrała się do Stanów Zjednoczonych. Iga opublikowała wówczas kilka zdjęć, a na jednym z nich widać Taco, który siedzi w czapce ze spuszczoną głową.

Taco Hemingway na kolacji z Igą Lis

Taco Hemingway na kolacji z Igą Lis

W wakacje okazało się, że Iga zaprzyjaźniła się z Natalią Szroeder, dziewczyną przyjaciela Taco HemingwayaQuebonafide. Dziewczyny kilka razy pozowały razem do zdjęć. Paparazzi zauważyli przyjaciół na trybunach Stadionu Narodowego podczas jednego z meczów, które rozegrała tam reprezentacja Polski w piłce nożnej.

Taco Hemingway i Iga Lis oraz Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis oraz Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Z biegiem czasu zakochani chętniej pokazywali się publicznie. Wspólnie wybrali się do Sopotu, gdzie spotkali się z Polą, drugą córką Kingi Rusin. Tam nie szczędzili sobie czułości.

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Zakochani ponownie udowodnili, jak bardzo są w sobie zakochani. Kilkanaście dni później Iga opublikowała kadr, na którym czule całuje rapera w policzek. Kadr został wykonany w pustym kinie.

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Taco rzadko udziela wywiadów, jednak w 2019 roku w jednym z nich przyznał, że Iga bardzo go zmieniła. Dzięki niej stał się lepszy.

Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna – powiedział w rozmowie z autorami książki To nie jest hip-hop. Rozmowy 2.

Filip niedługo później po raz kolejny udowodnił, że ma duszę romantyka. Podczas koncertu, który odbył się 28 września 2019 roku, wprost ze sceny zwrócił się do swojej ukochanej:

Igi, kochanie, gdziekolwiek jesteś – ledwie żyję, zaraz będę! – podkreślał muzyk.

Ukochana na jego wyznanie odpowiedziała krótkim, ale wymownym wpisem obok zdjęcia, na którym widoczne były tysiące świateł na Stadionie Narodowym:

łezka wzruszenia :’) – napisała.

Krótko po tym w sieci pojawiło się zdjęcie zza kulis. Zmęczony raper od razu rzucił się w ramiona ukochanej.

Iga Lis wtulona w Taco Hemingwaya – kulisy koncertu w Warszawie

Iga Lis wtulona w Taco Hemingwaya – kulisy koncertu w Warszawie

Taco Hemingway i Iga Lis: 2020 rok

Na początku 2020 roku do mediów dotarły informacje, że zakochani postanowili się zaręczyć. Para miała wziąć ślub jeszcze przed wakacjami, jednak Iga postanowiła szybko wyprowadzić wszystkich z błędu:

Powyższe informacje są nieprawdziwe – napisała Iga w komentarzu pod publikacją na naszym profilu.

Para chętnie wraca do Warszawy, gdzie spędzają czas wśród znajomych, ale i chętnie wybierają się na przejażdżki rowerowe. Podczas jednej z takich wypraw zostali przyłapani przez paparazzi.

Taco Hemingway i Iga Lis wybrali się na wycieczkę rowerową ulicami Warszawy

Taco Hemingway i Iga Lis wybrali się na wycieczkę rowerową ulicami Warszawy

Filip nie jest obojętny na negatywne komentarze, które internauci kierują do Igi. Gdy w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym autor fotomontażu umieścił zdjęcie Lis w worku na śmierci, muzyk niezwłocznie odniósł się do hejtu uderzającego w jego dziewczynę.

Bardzo to okrutne z twojej strony. Mam nadzieję, że będziesz w przyszłości na tyle szczęśliwa, żeby nie musieć robić takich rzeczy celem poprawienia sobie humoru. Jesteśmy ludźmi, takimi samymi jak ty i twoja rodzina i mamy uczucia, a mnie na przykład takie rzeczy po prostu bolą. Wiem, że za kilka lat spojrzysz na powyższe dzieło i będzie ci wstyd. Tego ci życzę – napisał.

Niedługo po tym zajściu muzyk z okazji 30. urodzin zaprezentował singiel Michael Essien Birthday Party, który promował krążek Europa. We wpisie, który pojawił się na Instagramie, wyjaśnił, że przy okazji stworzył drugi projekt – Jarmark. Na okładce tego krążka pojawiła się Iga.

Iga Lis na okładce płyty Taco Hemingwaya

Iga Lis na okładce płyty Taco Hemingwaya

Taco Hemingway i Iga Lis: 2021

Czas mija, a oni nadal są nierozłączni. Wraz z nadejściem 2021 roku muzyk udostępnił na Instastory całą serię zdjęć z ukochaną. To była prawdziwa gratka dla fanów tej pary.

Taco Hemingway - sylwester 2020

Taco Hemingway – sylwester 2020

Iga i Taco nie podejmują tematów na temat swojej relacji. Chociaż córka Rusin raz na jakiś czas udostępnia zdjęcia swojej drugiej połówki, to niezwykle rzadko odnosi się do rewelacji, jakie serwują media plotkarskie. Swoją żelazną zasadę złamał dopiero gdy media obiegła sensacja o rzekomym kryzysie w związku spowodowanym niewiernością rapera. Iga jednym zdjęciem z wakacji zasygnalizowała fanom, że ich relacja ma się świetnie, a medialne rewelacje trzeba włożyć między bajki.

Bardzo liczymy na to, że wkrótce Taco i Iga zaczną częściej publikować wspólne zdjęcia. Trzeba przyznać, że tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu i na każdym kroku udowadniają, że prawdziwa miłość istnieje.


Iga Lis na wakacjach w Grecji

Iga Lis na wakacjach w Grecji

Tago Hemingway na spacerze z Igą Lis w Londynie

Tago Hemingway na spacerze z Igą Lis w Londynie

Iga Lis i Taco Hemingway w Paryżu

Iga Lis i Taco Hemingway w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×