Kapitalna riposta Nowakowskiej na nieuprzejmości ze strony Zamachowskiej. Ostatnie zdanie brzmi jak wyzwanie

Ida Nowakowska i Monika Zamachowska

Ida Nowakowska i Monika Zamachowska

Monika Zamachowska skrytykowała nowy program Dwójki. Ida Nowakowska nie zamierza pozostać jej dłużna i odniosła się do jej słów. Riposta prezenterki jest dosadna. 

Ida Nowakowska to tancerka i prezenterka telewizyjna, która już od kilku lat regularnie pojawia się w programach telewizji publicznej. Wielką karierę taneczną zrobiła, mieszkając w Stanach Zjednoczonych. Wcielała się rolę jurorki w amerykańskim talent show The World’s Best wraz z Drew BarrymoreFaith Hill i RuPaulem. Tańczyła w Nowym Jorku w Metropolitan Opera w La Bayadere i w Lincoln Center w musicalu Reel to Real.  W Polsce zadebiutowała jako jedna z uczestniczek emitowanego w TVN show You Can Dance. Po prostu tańcz.

Aktualnie Ida jest ekspertką Dwójki w Dance Dance Dance, gdzie w ostatniej edycji zasiadła przy stole jurorskim w towarzystwie Anny Muchy i Roberta Kupisza. Regularnie możemy też oglądać gwiazdę jako jedną z prowadzących poranny program Pytanie na Śniadanie. Teraz przed młodą prezenterką otwierają się kolejne drzwi i będziemy mogli zobaczyć ją w roli gospodyni popularnego niegdyś programu.

Ida Nowakowska zostanie gospodynią Ameryka da się lubić

Ida połowę swojego życia spędziła, mieszkając w Stanach Zjednoczonych i wydaje się być idealną kandydatką do roli prowadzącej Ameryka da się lubić. Życie w USA zna od podszewki, a kultura, obyczaje i sposób bycia Amerykanów nie mają przed nią żadnych tajemnic. Tym bardziej że swoje codzienne życie dzieli z mężem Jackiem Herndonem, który pochodzi z USA.

Zatrudnienie Idy w roli prowadzącej nie spodobało się jednak Monice Zamachowskiej. Dziennikarka była przed laty gospodynią Europa da się lubić. Już kilka miesięcy temu gwiazda została zwolniona z TVP i nie prowadzi w telewizji publicznej żadnych programów. Kiedy okazało się, że to nie jej została powierzona rola prowadzącej nowy show, namawiała na Instagramie inne gwiazdy do bojkotu tego formatu.

Gdy rok temu TVP postanowiła wznowić program „Europą da się lubić”, moi mądrzejsi koledzy ostrzegali: to skrajny koniunkturalizm i cynizm. Chodzi wyłącznie o to, żeby PiS wygrało eurowybory. A ja wierzyłam, że tli się wciąż w mojej telewizji poczucie misji, potrzeba podnoszenia wiedzy i świadomości w odbiorcach. Rok później Europa już nie da się lubić. Teraz z rozkoszą wpadamy w objęcia Donalda. Program robi już inna ekipa, niestety dobrze mi znana… Mam taki apel do moich wspaniałych amerykańskich kolegów i koleżanek mieszkających w Polsce: zostańcie w domu. Wyjdzie Wam na zdrowie.

Ida Nowakowska postanowiła odnieść się do tych doniesień.

Nie mogę uwierzyć, że ktoś może nawoływać do bojkotu programu tylko dlatego, że w nim nie występuje lub go nie prowadzi. Ale wiem jedno, że nie jest to w amerykańskim stylu. Spędziłam w Stanach połowę swojego życia. Ameryka nauczyła mnie tolerancji, ale to, co cenię w Polsce, to takie bardzo ważne Polaków przesłanie „Zło dobrem zwyciężaj” – skomentowała całą sytuację Ida.

Premiera nowego programu z udziałem Idy w roli prowadzącej miała odbyć się już 25 kwietnia, jednak pandemia koronawirusa wymusiła zmianę planów. Obecnie pierwszy premierowy odcinek show ma zostać wyemitowany już w sobotę 6 czerwca. Z ekipy znanej z poprzedniego formatu pozostał jedynie Mateusz Szymkowiak.


Ida Nowakowska - Koncert w Wadowicach z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Ida Nowakowska - Koncert w Wadowicach z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×