Gwiazda TVN-u nową prowadzącą „Pytanie na Śniadanie”! Wielki debiut już jutro!

Ida Nowakowska dołącza do grona prowadzących poranny program TVP 2 Pytanie na śniadanie! Tancerka tak bardzo spodobała się władzom telewizji, że Ci postanowili poszukać dla niej kolejnej posady. W śniadaniówce występować będzie u boku Łukasza Nowickiego. Poradzi sobie?

Pytanie na śniadanie stawia na nowe twarze. W ostatnim czasie do grona prowadzących dołączyli Macademian Girl oraz Robert El Gendy, a dzisiaj poznaliśmy kolejne nazwisko! Już jutro, poranny program razem z Łukaszem Nowickim poprowadzi odkryta przez TVN zwyciężczyni i jurorka You Can DanceIda Nowakowska.

Ida Nowakowska dołącza do ekipy „Pytanie na śniadanie i już jutro zadebiutuje razem z Łukaszem Nowickim w roli prowadzącej nasz program – czytamy pod nowym postem na oficjalnym koncie programu na Instagramie.

Z jednej strony jest to zaskoczenie, bo nikt nie sądził, że potrzebna jest kolejna gospodyni, z drugiej natomiast wybór tancerki nie powinien nikogo dziwić. Gwiazda nawiązała z TVP współpracę już jakiś czas temu, przechodząc tam z TVN-u. Razem z Marceliną Zawadzką prowadziła Bake Off, ale ciacho, a następnie dostała angaż w tanecznym show telewizyjnej jedynki. Została szefem panelu jurorskiego Dance dance dance i bardzo przypadła do gustu szefostwu stacji. I choć nigdy nie prowadziła żadnego programu, a jedynie oceniała tancerzy, lub sama była oceniana, dano jej szansę. Czy sobie poradzi? Fani nie mają najmniejszych wątpliwości:

  • Powodzeni Ida! Trzymam kciuki, będzie super!
  • Na pewno się sprawdzi znakomicie. Utalentowana dziewczyna. Powodzenia pani Ido!
  • Super, że dołączyłaś do PnŚ!

Wielu widzom będzie na pewno musiał wkraść się w łaski na nowo. Wszyscy bowiem pamiętamy jak naraziła się Polakom otwarcie i wprost krytykując taniec Kasi Dziurskiej, kiedy ta niefortunnie upadła i uderzyła w stół.

My również czekamy z niecierpliwością na jej debiut. W końcu to już kolejna osoba w roli prowadzącej, która z dziennikarstwem nie ma zbyt wiele wspólnego.

Zobacz: HIT HITÓW! Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski zaśpiewali “Shallow”! Internauci duszą się ze śmiechu [WIDEO]

Zobacz: Jak Jarosław Kaczyński okłamywał mamę po śmierci brata? Pierwszy wywiad w “Pytaniu na śniadanie” – co jeszcze powiedział?

Zobacz: Zagadka rozwiązana! Już wiadomo kiedy Tomasz Wolny odejdzie z “Pytania na śniadanie”! Jest oficjalne oświadczenie TVP!


Ida Nowakowska – TVP ramówka wiosna 2019

Ida Nowakowska – TVP ramówka wiosna 2019

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w programie z Drew Barrymore, RuPaul Charlsem, Faith Hill i Jamesem Cordenem

Ida Nowakowska w programie z Drew Barrymore, RuPaul Charlsem, Faith Hill i Jamesem Cordenem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×