Radek Majdan pęka z dumy, a razem z nim rzesza fanów. Najnowsze zdjęcia Henia na boisku to sama słodycz. Jak on pięknie kopie piłkę

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Radosław Majdan po raz kolejny pochwalił się talentem Henia. Jego zamiłowanie do piłki nożnej zwiastuje, że być może rośnie wielki talent. Urocze zdjęcia z boiska podbiły serca internautów.

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan bardzo długo starali się o dziecko. W końcu ich wysiłki zakończyły się sukcesem i na świecie w 2020 roku pojawił się ich syn. Do rodziny dołączył Henryk, który od tego momentu co jakiś czas gości w social mediach znanych rodziców. Internauci są zauroczeni niemal każdym kadrem, na jakim się pojawia. Niedawno obserwowali pierwszą wizytę chłopca u fryzjera.

Rodzice uroczego malucha chętnie wypowiadają się na jego temat w wywiadach. Małgorzata w rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się talentem chłopca. Chociaż dopiero niedawno świętował pierwsze urodziny, już przejawia zainteresowanie piłką nożną:

Ku ogromnej radości tatusia, Henryk ma nieprawdopodobny ciąg na bramkę – jak to mówi Radosław. Bardzo lubi piłkę. W ogóle jest dzieckiem, które ewidentnie od początku przede wszystkim lubi samochody. Ale jeśli chodzi o jego aktywność fizyczną, to zdecydowanie piłka, czym napawa mojego męża ogromną radością. Jesteśmy codziennie na placu zabaw, bo Henryk ma bardzo poukładany rytm dnia i te popołudnia to jest takie wyjście z nami na plac zabaw i tam naprawdę on kopie, łapie piłkę.

Tym razem talentem syna pochwalił się Radek Majdan. Zdaje się, że rośnie nam następca Roberta Lewandowskiego.

Radosław Majdan z Heniem na boisku

Już w kilku postach na Instagramie byłego reprezentacyjnego bramkarza pojawiały się wpisy, w których dawał do zrozumienia, że Henio piłkę nożną ma w genach. Czy pójdzie w ślady Radka Majdana? Z wpisów dumnego taty wynika, że być może rośnie nam wielki talent.

Mój kochany piłkarz  #dzidziuśmajdana – napisał dumny ojciec.

Na zdjęciach, którymi podzielił się Radosław widać, że Henio ma niemałą frajdę, kiedy kopie piłkę. Fotografie z boiska podbiły serca Internautów. Synek Majdana i Rozenek niezmiennie zachwyca użytkowników obserwujących profile jego rodziców. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.


Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×