Szukaj

Sprawy zaszły za daleko. Harry i William opublikowali oficjalne oświadczenie

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry

Książę Harry i książę William wydali oświadczenie w sprawie łączącej ich relacji. Czy mają konflikt? Bracia oficjalnie zabrali głos i ucięli medialne spekulacje.

Książę Harry i Meghan Markle w zeszłym tygodniu ogłosili, że rezygnują z pełnienia części obowiązków w rodzinie królewskiej. Oficjalne oświadczenie, które pojawiło się w ich mediach społecznościowych, miało być szokiem nie tylko dla ich fanów, ale także dla najbliższych, którzy na ten temat podobno nic nie wiedzieli.

Zachowaniem brata miał być załamany książę William, który podobno był zły o to, że Harry swoją decyzję ogłosił na dzień przed urodzinami księżnej Kate. Ich relacja, zwłaszcza w ciągu ostatnich dni, miała znacznie się pogorszyć. Czy aby na pewno?

Książę Harry i książę William komentują swój konflikt. Wspólne oświadczenie

Bracia, mając dość medialnych spekulacji, wydali wspólne oświadczenie. Przyznali w nim, że pojawiające się w kolorowej prasie doniesienia o ich rzekomym konflikcie, nie mają pokrycia w rzeczywistości:

Pomimo wyraźnych zaprzeczeń w brytyjskiej gazecie pojawiła się fałszywa historia spekulująca na temat relacji między księciem Sussex, a księciem Cambridge. Dla braci, którzy tak bardzo troszczą się o problemy związane ze zdrowiem psychicznym, używanie w ten sposób zapalnego języka jest obraźliwe i potencjalnie szkodliwe – czytamy we wspólnym oświadczeniu.

Książę William nie nosi ślubnej obrączki

Książę William nie nosi ślubnej obrączki

Czy w ten sposób synowie księżnej Diany raz na zawsze uciszą plotki na temat rozłamu między nimi? Pewne jest jednak, że w najbliższym czasie będą się ważyć losy młodszego z braci w rodzinie królewskiej. Harry wkrótce ma spotkać się z królową, która zareaguje na zachowanie swojego wnuka.

Zobacz także: Meghan Markle zamarzył się własny „Vogue”! Właśnie rozpoczęła pracę nad swoim magazynem. To będzie hit!


Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Książę William i książę Harry 1997 rok

Książę William i książę Harry 1997 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×