Szukaj

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019: Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan, Marina Łuczenko

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Magda Gessler, Edyta Górniak, Sławomir..Gwiazdy świętują Dzień Dziecka. Z tej okazji 1 czerwca zalały swoje profile w mediach społecznościowych lawiną zdjęć nie tylko archiwalnych, ale także aktualnych. 

1 czerwca to data wyjątkowa dla najmłodszych. To właśnie wtedy obchodzone jest długo wyczekiwane przez nie święto, czyli Dzień Dziecka. Z tej okazji niemal od samego rana w sieci pojawiają się zdjęcia, na których to najmłodsi są głównymi bohaterami. Gwiazdy także przyłączyły się do świętowania.

Z tej okazji już niemal od samego rana wstawiały archiwalne zdjęcia lub fotografie ze swoimi pociechami, w opisach których składały życzenia skierowane zarówno do tych małych, jak i nieco większych dzieci. Kto więc zdecydował się na taki wpis?

Byli to m.in. Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, Marina Łuczenko, Barbara Kurdej-SzatanAnna Karczmarczyk, Magda Gessler, Edyta Górniak, Martyna Wojciechowska, Natalia Szroeder, Macademian Girl, Maja Frytkowska, Olivier Janiak, Joanna Opozda, Sławomir, Kajra, Aleksandra Szwed, Agnieszka Mrozińska, Joanna Majstrak, Małgorzata Ostrowska, Michał Piróg, Omenaa Mensah, Dorota Naruszewicz, Marcin Mroczek, Izabela Janachowska, Natalia Kukulska, Dorota Szelągowska, Marina Łuczenko.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz:Izabela Janachowska zdradziła imię syna! Brzmi bardzo światowo

Zobacz: Natalia Kukulska pokazała córkę Laurę po długiej przerwie. Z okazji Dnia Dziecka umieściła przeurocze zdjęcie

Zobacz: Na Dzień Dziecka: Te słodkie bobasy trzęsą dzisiaj polskim show-biznesem! Rozenek, Szpak, Rusin, Mucha, Górniak… [DUŻO ZDJĘĆ]


Katarzyna Zielińska - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Katarzyna Zielińska - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Karolina Szostak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Karolina Szostak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Marina Łuczenko - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Marina Łuczenko - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×