Grzegorz Hyży z Agnieszką dopingowali Polskę na miejscu. Muzyk dokładnie nagrał reakcję Krychowiaka po zejściu z boiska. Smuteczek…

Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży

Euro 2020. Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży wybrali się do Sankt Petersburga, żeby z trybun kibicować Polakom w meczu ze Słowacją. Artysta dokładnie nagrał, jak Grzegorz Krychowiak schodzi z murawy po czerwonej kartce.

Grzegorz Hyży postanowił poczuć atmosferę wielkiej imprezy sportowej i razem z żoną, Agnieszką Hyży wybrał się do Rosji, do Sankt Petersburga, gdzie Polacy rozpoczynali Euro 2020 meczem ze Słowacją. Artysta, tak jak wielu kibiców nie ukrywał, że liczy na zwycięstwo reprezentacji narodowej. Zdjęciami i relacją ze spotkania podzielił się w sieci. Z pewnością nie spodziewał się, że będzie świadkiem historycznego występu naszych… Tylko że nie o takie emocje chodziło.

Zobacz także: Polska przegrała ze Słowacją, ale przeszła do historii! Takiego wyczynu nie osiągnął jeszcze nikt

Euro 2020: Grzegorz Hyży pokazał Krychowiaka po zejściu z boiska po czerwonej kartce

Euro 2020 rozpoczęło się dla Polaków porażką ze Słowacją. Mecz rozpoczął się o 18:00 czasu polskiego. Kibice z niecierpliwością oczekiwali tej rozgrywki, która miała być najłatwiejszą w grupie, a okazała się pasmem błędów i nieporozumień.

Najpierw bramkę wpuścił Wojtek Szczęsny, ale tak niefortunnie, że została mu przypisana, jako gol samobójczy. Potem było tylko gorzej. W nie najlepszej dyspozycji był pomocnik Grzegorz Krychowiak, który zapisał na swoim koncie czerwoną kartkę, w rezultacie czego osłabił drużynę.

Zobacz także: Marina jak lwica broni Wojciecha Szczęsnego po strzelonym samobóju. Ma krótką wiadomość dla hejterów

Wszystko to obserwował z trybun Grzegorz Hyży, który pełne nadziei na zwycięstwo wybrał się z Agnieszką Hyży do Rosji. Najpierw pokazał zdjęcie ze stadionu, które opisał wiele mówiącym słowem i hasztagami:

Ogień!
#wspieramy #razem #namiejscu #polsvk #euro2020 #bialoczerwoni #polska

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Grzegorz Hyży (@grzegorzhyzy)

Następnie w relacji pokazał fragmenty meczu. Udało mu się z bliska nagrać reakcję Grzegorza Krychowiaka po zejściu z murawy po tym, jak zobaczył czerwoną kartkę. Przybity piłkarz, ze spuszczoną głową opuszczał boisko. Bardzo smutny widok.


Grzegorz Hyży - relacja z meczu Polska-Słowacja

Grzegorz Hyży - relacja z meczu Polska-Słowacja

Grzegorz Hyży - relacja z meczu Polska-Słowacja

Grzegorz Hyży - relacja z meczu Polska-Słowacja

Grzegorz Hyży - relacja z meczu Polska-Słowacja

Grzegorz Hyży - relacja z meczu Polska-Słowacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×