Szukaj

Przystojniak z „M jak Miłość” wyrzucony z serialu za karę? Nieźle podpadł produkcji!

Filip Gurłacz wyrzucony z "M jak Miłość"

Filip Gurłacz wyrzucony z obsady „M jak Miłość”

Filip Gurłacz odchodzi z M jak Miłość. Przystojny policjant zniknie z ekranu pod koniec miesiąca. Wygląda na to, że produkcja zdecydowała się go ukarać i usunąć z dalszych odcinków. Dlaczego?

M jak Miłość jest prawdziwym hitem i od ponad 18 lat rządzi na antenie TVP. Nie oznacza to jednak, że jest wolny od kontrowersji. Rok 2018 był naprawdę trudny dla produkcji stacji Jacka Kurskiego. Aktorzy odchodzili w atmosferze skandalu, mówiło się o dramatycznych warunkach pracy i wymogach z kosmosu, a wszystko to w świetle 18. jubileuszu. Potem sytuacja trochę się uspokoiła, ale wygląda na to, że ogień znów został rozdmuchany. Wszystko przez odejście Filipa Gurłacza.

Przystojny aktor, który w serialu grał Roberta Wrońskiego, ulubionego aspiranta fanek, został wyrzucony z obsady przez brak lojalności? Wygląda na to, że produkcja chciała go ukarać za to, że grał w serialu konkurencyjnej stacji. 29-letni aktor przyjął bowiem rolę w serialu TVN – Zakochani po uszy. Nie poprzestał jednak na tym i podjął się zagrania również w Leśniczówce oraz serialu Echo Serca. Tego dla TVP było zbyt wiele. O decyzji producentów M jak Miłość miał dowiedzieć się z dnia na dzień pod koniec 2018 roku. W serialu będziemy mogli go oglądać jeszcze do końca miesiąca.

 

Choć Filip nie musi martwić się o pracę, fani są oburzeni. Myślicie, że produkcja MjM jeszcze zmieni zdanie?

Anna Mucha znika z obsady “M jak miłość”?! Wszyscy mówią o śmierci Magdy. Komentarz gwiazdy rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

To jakaś masakra! Anna Mucha odchodzi z “M jak miłość”?! Jej serialowa Magda zostanie uśmiercona?!

Ukochana gwiazda widzów wraca do “M jak Miłość”! Długo na to czekali!


Filip Gurłacz wyrzucony z

Filip Gurłacz wyrzucony z "M jak Miłość"

Filip Gurłacz wyrzucony z

Filip Gurłacz wyrzucony z "M jak Miłość"

Filip Gurłacz wyrzucony z

Filip Gurłacz wyrzucony z "M jak Miłość"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×