Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Spektakularną metamorfozę komentują fani. „Matko nie poznałam”.

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska zdecydowała się na poważną metamorfozę. Piosenkarka całkowicie zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda? Zobaczcie zdjęcia. 

Ewelina Lisowska od zawsze wiedziała, że swoja przyszłość chce związać z muzyką. Jako młoda wokalistka najpierw próbowała swoich sił w programie Mam Talent. Tam jednak nie została doceniona przez jury. Wszystko zmieniło się, gdy pojawiła się na castingach do talent show X-Factor. Tam z kolei oczarowała jurorów i przeszła do kolejnych etapów formatu. Nie udało jej się wygrać i musiała zadowolić się czwartym miejscem, ale nie sprawiło to, że przestała marzyć o wielkiej karierze.

Ta przyszła zadziwiająco szybko, a program sprawił, że Ewelina zaczęła śpiewać na dużych scenach i wypuściła kilka hitów. Nagrała pierwszą płytę i wydała takie piosenki jak Nieodporny rozumu, czy W stronę słońca.

Ewelina zyskała spore grono fanów i cały czas pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju. Ostatnio można ją było podziwiać podczas imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez Polsat.

Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Zdjęcia

Ewelina jest niezwykle aktywną użytkowniczką social mediów i chętnie publikuje tam kolejne treści. Stara się utrzymywać stały kontakt z fanami, ale ostatnio zrobiła sobie dłuższą przerwę od Instagrama. Wszystko przez poparzoną lokówka twarz. Po przemyśleniach postanowiła się jednak pokazać w sieci i opowiedzieć co jej się przydarzyło.

Tym razem wokalistka postanowiła przejść metamorfozę, jednak nie zamierzała już sama eksperymentować ze swoimi włosami i udała się do fryzjera. Zdecydowała się na wizytę w salonie po to, by przedłużyć włosy. Zastosowała metodę kanapkową, gdzie do naturalnych włosów dopinane są bardzo szerokie pasma sztucznych kosmyków. Efektami imponującej zmiany postanowiła pochwalić się w sieci.

A dzisiaj taka metamorfoza… Zdecydowałam się na przedłużenie włosów metodą kanapkową – zdradziła.

Wcześniej włosy Eweliny sięgały zaledwie do ramion, a po przedłużeniu są niemal do pasa. Odważną zmianą jej obserwatorzy są zachwyceni.

  • Pięknie.
  • Mega Ci w takich długich i ten kolorek.
  • Czad!
  • Jak uroczo. Na plus zmiana.
  • Cudowna.
  • Matko nie poznałam. Na plus zmiana.

Gwiazda doczekała się wielu komplementów. A jak Wam się podoba w takim wydaniu? Więcej zdjęć w naszej galerii.


Ewelina Lisowska przedłużyła włosy

Ewelina Lisowska przedłużyła włosy

Ewelina Lisowska przedłużyła włosy

Ewelina Lisowska przedłużyła włosy

Ewelina Lisowska przedłużyła włosy

Ewelina Lisowska przedłużyła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×