Szukaj

Ewa Krawczyk w miesięcznicę śmierci Krzysztofa zdobyła się na bardzo intymne wyznanie. Tak rekompensuje sobie jego nieobecność

Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk bardzo tęskni za mężem, Krzysztofem. W jednym z wywiadów zdobyła się na poruszające słowa. Nie może pogodzić się z tym, że została sama.

Krzysztof Krawczyk miał trzy żony. W 1985 roku ożenił się z młodszą o 13 lat Ewą. Małżonkowie rozwiedli się w 2002 roku, później ponownie się pobrali. Mieszkali w Grotnikach pod Łodzią. Pierwsze lata ich związku nie były jednak kolorowe, o czym Vivieopowiedział menadżer piosenkarza, Andrzej Kosmala:

Brakowało im garnków, firanek, krzeseł. Spali na materacu. Ale Krzysztof miał taki przypływ energii, był tak szczęśliwy, że mógł pracować od rana do wieczora. Wkrótce umocnił swoją pozycję na polskiej scenie – zdradził Kosmala.

Krawczyk podkreślał, że to dzięki Ewie wygrał ze słabościami i pokonał swoje wewnętrzne demony. Małżonkowie przez lata byli nierozłączni. Niestety rozdzieliła ich śmierć piosenkarza – Krzysztof zmarł na początku kwietnia. Kilka dni później odbył się jego pogrzeb. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy, w tym ukochana żona, a także sporo przyjaciół i fanów.

Zobacz: Pogrzeb Krawczyka. Rodzina i przyjaciele żegnają legendę

Ewa Krawczyk bardzo tęskni za Krzysztofem Krawczykiem. Poruszające słowa

Ewa Krawczyk udzieliła kilku wywiadów. Gościła m.in. w programie TVP1Alarm, w którym zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile życia męża. W tej samej rozmowie powiedziała, że spędzili razem prawie 40 lat:

Miałam szczęście być żoną wielkiego artysty, wspaniałego człowieka, dobrego człowieka, przyjaciela. Wszystko miałam. Spędziliśmy prawie 40 lat razem. Non stop pracowaliśmy razem, wyjeżdżaliśmy na wakacje razem, szykowaliśmy się do koncertów razem, w hotelach razem, w samochodzie razem. Więc my byliśmy uzależnieni od siebie.

Żona Krawczyka powiedziała, że bardzo brakuje jej ukochanego. Dlatego zdobywa się na poruszające zachowanie: całuje jego zdjęcia, a nawet śpi w koszuli, którą nosił. Tak rekompensuje sobie jego nieobecność:

Brakuje mi go cały czas. Jak idę spać, to nawet z przyzwyczajenia założyłam wczoraj na jego szczoteczkę pastę. Myśląc, że on przyjdzie i umyje zęby. Brakuje mi dotyku, całuję jego zdjęcia, całuję jego rzeczy, śpię w jego koszuli.

Ukochana piosenkarza do końca wierzyła, że lekarze pomogą jej mężowi:

On walczył, miał nadzieję, że z tego wyjdzie, bronił się bardzo. Ja cały czas liczyłam na jakiś cud, że jak on tam pojedzie, to ta wielka technika dzisiejsza może zdziała cuda. Nie zdziałała.

Krzysztof Krawczyk zmarł na początku kwietnia. Miał 74 lata.


Ewa Krawczyk w programie Alarm

Ewa Krawczyk w programie Alarm

Ewa Krawczyk

13.05.2017 Lodz. Krzysztof Krawczyk zaspiewal na lodzkich senioraliach. N/z zona Krzysztofa Krawczyka - Ewa Krawczyk. Fot. Piotr Kamionka/REPORTER

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Wyjątkowo wstrętne i pazerne babsko. Przez wszystkie lata ich związków (przed i po przerwie) taka była. Wydoiła go do cna, podporządkowała sobie wykorzystując jego słabości a teraz trzęsie się, żeby jak najwięcej jeszcze skorzystać. To nie miłość, to chciwość.

 • Gość pisze:

  Ta osoba nie ma uczuc macietzynskich do jedynego syna Juniora Krzysia, bo i skad jak to ona byla laleczka, zimno kalkulujaca majatkowe zawilosci. Raz mówi ,że nie jest gotowa na rozmowy z ludzmi, a za chwilę udziela wywiadu poruszajacymi osobistymi wyznaniami. Cwane zagranie. Cale 40 lat bez prawa do emerytury,teraz na starosc swiadczenie rodzinne po mezu emerycie.

 • Sasza pisze:

  Raz mowi ,ze miala przy NIM wszystko a w Alarmie wyznaje ,ze Jej życie bylo podporzadkowane i żyła tylko JEGO zyciem. Zyla czerpiac garściami dla swoich najblizszych, wykorzystujac Jego dobrodusznosc. Nie przekonuje mnie postawa modliszki . On zabezpieczyl jej rodzine,Ona nie umiala okazać setca JEGO synowi,tylko go odsunela,tak jak i Jego matke, ktorej nie lubiła.

 • Gość sprawiedliwy pisze:

  będzie cierpiała i tak nie poczuje tyle bólu ile musiał przez nią odczuwać Syn stracił rodziców,rodzinę ojca żył w ubóstwie i chorobie,odsunięty nawet od trumny,Niech cię kobieto Bóg za twoje haniebne czyny ukarze tu na ziemi

 • Gość pisze:

  będzie cierpiała i tak nie poczuje tyle bólu ile musiał przez nią odczuwać Syn stracił rodziców,rodzinę ojca żył w ubóstwie i chorobie,odsunięty nawet od trumny,Niech cię kobieto Bóg za twoje haniebne czyny ukarze tu na ziemi

 • Gość pisze:

  Przez całe życie perfidnie wykorzystywała dobroć Krzysztofa. Czemu mają służyć te publiczne wywiady? Krzysztof jak udzielał wywiadu to zawsze z wielka kulturą a ona po prostu brak słów. Między innymi taki jej tekst „dowaliłam jeszcze więcej jego zdjęć” itp.

  • GośćAva pisze:

   A pani taka kulturalna, wspolczujaca! A o Synu z rozbitej rodziny,po takim ciezkim wypadku spowodowanym przez ojca zapomniala ? Ale o Macosze pani pamieta i bardzo jej wspolczuje. Chyba krzywdy,ktora wyrzadzila Synowi.

 • basiaGość pisze:

  dajcie spokój-wstyd-co za ludzie-bezduszność-hamstwo-wredność-tacy są w dzisiejszym kraju młodzi ludzie-bez wstydu-skromności i braku uszanowania człowieka-pani ewo współczuje-przytulam

 • Gość LUCY pisze:

  Tak rozpacza i w niecały miesiąc po śmierci męża udzieliła wywiadu dlaTVP

 • Gość pisze:

  Najważniejsze że majątek nie trzeba dzielić z synem, jest aż trzy córeczki

 • Gość pisze:

  Pani Ewa ( wraz z przyległościami ) to bardzo sprytne osoby…

 • Gość pisze:

  Przykre i smutne.

 • Gość pisze:

  W Alarmie pani Ewa jest bardzo sztuczna. Nie widać prawdy w tych wypowiedziach!

  • #muremzaEwunią pisze:

   Naprawde sztuczną chyba jej nie znacie wiec proszę zostawcie panią Ewe w spokoju bo juz sami fani mają dość tych hejtów a co dopiero żona nikt sobie nie wyobraza jej bólu. Wiec błagam uszanujcie żałobę i dajcie spokoju rodzinie Pana Krzysia

  • Gość pisze:

   Ma pani rację. Dbała o siebie i swoją rodzinę i

  • Gość pisze:

   Muremzaewunią niech się Pani już nie pogrąża Ewo

 • Gość pisze:

  Panu Kosmali nie przeszedł syn przez gardło że Go żegnał tylko żona i fani

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×