Szukaj

Ewa Farna zagrała pierwszy od miesięcy koncert w wyjątkowym towarzystwie. Jej syn Artur jest taki rozkoszny!

Ewa Farna zagrała koncert

Ewa Farna zagrała koncert

Ewa Farna w piątkowy wieczór zagrała koncert. Dzień później podziękowała swoim fanom na Instagramie. Przy okazji pokazała nowe zdjęcie synka. Uroczy widok. 

Ewa Farna w dobie pandemii koronawirusa na chwilę musiała wstrzymać się z koncertowaniem. Zamiast narzekać, dobrze wykorzystała czas wolny. Wraz z mężem i synkiem wybrała się w podróż kamperem, której fragmenty pokazała w social mediach. Dodała m.in. zdjęcie zrobione w Austrii, porównując je z fotografią sprzed dwunastu miesięcy. Internauci byli zachwyceni.

Ewa Farna pokazała synka. Urocze zdjęcie obiegło sieć

Farna wróciła do występów. W piątkowy wieczór w Czechach zagrała koncert, o czym poinformowała obserwujących jej profile w social mediach. Wydarzenie relacjonowała na bieżąco, dzięki czemu internauci mogli się poczuć tak, jakby byli wśród publiczności. Gdy emocje nieco opadły, Farna podsumowała swój występ.

Na Instagramie dodała zdjęcia, wśród których nie brakuje uroczej fotografii z synkiem. Artur pozuje w ramionach mamy, przed nimi znajdują się puste jeszcze krzesła oraz scena, na której muzycy rozstawiają cały sprzęt.

Po pół roku mieliśmy okazję zagrać, było pięknie i było Was pełno! Zrobiliśmy sobie rodzinny wyjazd. Bawiliśmy się w tak pięknym miejscu. […] W piątek widzimy się w Pradze cau!

Internauci obok wpisu nie mogą przejeść obojętnie. W komentarzach komplementują fotografię Ewy z dzieckiem, nie mogą się doczekać, gdy piosenkarka wystąpi w Polsce:

  • Pięknie, że wróciłaś na scenę. Rozwaliłaś system. Strasznie tego brakuje w Polsce.
  • Bardzo podoba mi się to zdjęcie. Macierzyństwo Ci służy, pięknie wyglądasz.
  • Genialny koncert, wspaniała publiczność, niesamowita energia. Oby więcej takich wydarzeń.
  • Przeuroczy ten Twój synek, fajnie, że Ci nadal towarzyszy. Super zdjęcie, serio.
  • Dziecko wspaniałe, mamusia też. Świetny wpis.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, gdy Artur towarzyszy mamie podczas pracy. Dowodem są zdjęcia sprzed roku, na których także widać chłopca. Farna jest więc żywym przykładem na to, że macierzyństwo może iść w parze z karierą.


Ewa Farna z synkiem

Ewa Farna z synkiem

Farna2
Ewa Farna z synkiem. Tak wygląda Artur

Ewa Farna z synkiem. Tak wygląda Artur

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×