Szukaj

Ewa Farna z synkiem na wakacjach. Podróżują w gwiazdorskim stylu. Co za wnętrza!

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna wybrała się na wakacje, czym pochwaliła się na Instagramie. Pokazała, w jakich warunkach podróżuje z synem i mężem. Co za wnętrza!

Ewa Farna w zeszłym roku powitała na świece synka, Artura. Niemal na każdym kroku podkreśla, że chłopiec jest dla niej priorytetem. Gdy pandemia koronawirusa sprawiła, że na razie nie grywa koncertów, artystka niemal całą uwagę skupia na dziecku. Razem się bawią, spacerują, teraz wyjechali na wakacje.

Piosenkarka w jednym z postów na Instagramie podkreśla, że być może taka sytuacja, w jakiej obecnie znalazł się świat była potrzebna, by docenić to, co ma się w życiu:

Może to ma być okazja, by znów skierować nas ludzi powrotem DO siebie, do nas samych. Mamy przestrzeń być w domu z rodziną, zaopiekować się starszymi osobami… W tym całym pośpiechu zwolnić i w domu robić rzeczy, na które nigdy nie było czasu.

Ewa Farna pojechała na wakacje. Gdzie odpoczywa?

Farna, korzystając z tego, że na ten moment część jej występów przed publicznością stanęła pod znakiem zapytania, wraz z mężem i dzieckiem wybrali się na wakacje. Dotarli do Austrii, czym artystka pochwaliła się na Instagramie. Zabrała internautów na krótką wycieczkę, pokazując fragmenty miejsca, w którym przebywa.

Opublikowała też porównanie dwóch zdjęć, zrobionych podczas urlopu. Dzieli je dokładnie rok:

To samo miejsce, nadal no make up i bad hair day, przeciez wiele sie nie zmienilo

Internauci w komentarzach piszą, że bycie mamą służy gwieździe. Przez te dwanaście miesięcy nic się nie zmieniła. Nadal ma w sobie taką pozytywną energię.

Dobrego humoru nie brakowało piosenkarce kilka godzin później, gdy pokazała samochód, którym podróżują. Farna i jej mąż przemieszczają się kamperem, który jest doskonale wyposażony.

Pojazd ma nie tylko wygodne fotele, ale także wszelkie udogodnienia, które są potrzebne podczas postoju. Znajduje się więc tam mini kuchnia, z kuchenką z płytą indukcyjną oraz salon, który w nocy przekształca się w sypialnię.

Zdjęcia w galerii.


Ewa Farna wybrała się na wakacje

Ewa Farna wybrała się na wakacje

Ewa Farna pokazała, jak podróżuje

Ewa Farna pokazała, jak podróżuje

Ewa Farna wybrała się na wakacje

Ewa Farna wybrała się na wakacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×