Ewa Farna odlicza dni do porodu i dumnie eksponuje krągłości w obcisłej kreacji. Nie można oderwać oczu od brzuszka

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna w ciąży nie zwalnia tempa. Gwiazda pojawiła się w czeskiej telewizji, gdzie pokazała mocno zaokrąglony brzuszek w pięknej stylizacji. Zobaczcie zdjęcie. 

Ewa Farna jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Mieszkająca w Czechach artystka rozpoczynała karierę już jako nastolatka i od razu podbiła serca fanów. Obecnie jest spełnioną w życiu zawodowym i prywatnym kobietą. W muzyce osiągnęła już niemal wszystko i nie może też narzekać na brak szczęścia w miłości. Od lat związana jest z Martinem Chobotem. Para w 2017 roku wzięła ślub z dala od medialnego zgiełku i blasku fleszy. O ceremonii poinformowali, dopiero gdy byli już małżeństwem.

Dwa lata później przyszedł na świat ich synek Artur. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, ale jego narodziny nie ostudziły scenicznej charyzmy i entuzjazmu Ewy. Wokalistka zaledwie kilka tygodni po porodzie koncertowała, a chłopiec towarzyszył jej za kulisami. Niedawno ulubienica fanów poinformowała, że czeka na narodziny drugiego dziecka.

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa kilka tygodni temu zaskoczyła fanów szczęśliwą nowiną. Razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka, o czym poinformowała wraz z promocją nowego krążka. Artystka już powoli odlicza dni do porodu, a od momentu, w którym wyjawiła swój stan, nie szczędzi fanom kolejnych zdjęć. Podobnie jak w pierwszej ciąży nie ma zamiaru zwalniać tempa. Cały czas jest aktywna zawodowo. Występuje na scenie i pojawia się w programie Superstar w czeskiej telewizji. Tam zaskakuje kolejnymi stylizacjami.

Ewa w ciąży zdecydowanie omija dział dla przyszłych mam i z dumą eksponuje krągłości. Ostatnio zaskoczyła w króciutkiej mini, a tym razem postawiła na mocno obcisłą kreację maksi, która pięknie podkreśliła sporych już rozmiarów brzuszek. Na ramiona zarzuciła dłuższy połyskujący sweterek.

Ewa w opisie podziękowała fanom za to, ze chociaż na chwilę mogła znowu wrócić do programu i cieszy się, że ma za sobą kolejny duży projekt. Internauci skupili się jednak na wyglądzie przyszłej mamy, która prezentuje się wręcz olśniewająco. Nie zabrakło komplementów, co nie może dziwić. Gwiazda, jak na razie nie pochwaliła się płcią dziecka, ale patrząc na jej brzuszek, prawdopodobnie maluszek niedługo pojawi się na świecie i być może wtedy podzieli się ona z fanami tą informacją.


Ewa Farna w drugiej ciąży

Ewa Farna w drugiej ciąży

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna i Kayah - koncert Fundacji Polsat

Ewa Farna i Kayah - koncert Fundacji Polsat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×