Ewa Farna w kusej mini prezentuje ciążowy brzuszek w telewizyjnym show. Poród zbliża się wielkimi krokami

Ewa Farna

Ewa Farna

Ciężarna Ewa Farna pojawiła się w czeskiej telewizji. Jej brzuch jest coraz większy. Trudno już ukryć go pod nowymi kreacjami.

Piosenkarka Ewa Farna urodziła się w 1993 roku na czeskim Zaolziu. Pochodzi z rodziny tamtejszych Polaków. Już jako mała dziewczynka regularnie brała udział w konkursach śpiewu. Występowała w: Szansie na sukces, Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu, Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie i w kilku innych wydarzeniach.

W 2006 roku wydała pierwszy album w Czechach. Miała wtedy 13 lat, co nie przeszkodziło jej w osiągnięciu sukcesu. Debiutancki krążek osiągnął status platynowej płyty. Młoda artystka stała się bardzo popularna w Czechach i na Słowacji. Rok później nagrała pierwszą płytę w języku polskim. Od tego czasu jest międzynarodową gwiazdą Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2006 roku nagrała cztery płyty czeskojęzyczne i pięć albumów polskojęzycznych. Obecnie mieszka w Pradze. W życiu prywatnym dzieje się u niej równie dobrze, jak w zawodowym.

W 2017 roku poślubiła Czecha Martina Chobota. Para ma ze sobą jedno dziecko: syna Artura (ur. 2019). Kolejne dziecko jest już w drodze.

Ciężarna Ewa Farna w czeskiej telewizji. Jak wyglądała?

Ciężarna Ewa Farna pojawiła się w programie Superstar w czeskiej telewizji. Pokazała się w czarno-niebieskiej sukience, rajstopach i długich, czarnych kozakach. Kreacja nie dała już rady zakryć jej ciągle rosnącego brzuszka. Polsko-czeska gwiazda wygląda, jakby jej poród miał nastąpić już wkrótce. Zdjęcia możecie zobaczyć w przygotowanej przez nas galerii zdjęciowej.

Ewa o ciąży poinformowała zaledwie kilka tygodni temu. Już w czasie jej trwania pojawiła się m.in. na koncercie. Ten stan bardzo zmienił jej wygląd. Ona sama raczej się tym nie przejmuje. W rozmowie z nami zdradziła, że akceptuje każdy typ sylwetki.

Ten świat jest tak skonstruowany, żeby nas w tym kierunku perfekcji pchał. To też nie jest kwestia tego, że nie chcę się podobać. Każda kobieta, każdy człowiek chce być akceptowany, przyjęty przez społeczeństwo. Ja też tak oczywiście mam. Natomiast chodzi o to, żeby nie wyśmiewać ludzi za to, na co nie mają wpływu. Nie znamy historii, która się kryje za tym wszystkim. Wyśmiewanie kogoś, że ma odstające uszy, krzywy nos, czy nogi w kształcie O, czy dany typ sylwetki nie jest ok. Tego nie można robić – powiedziała.

Opowiedziała też o tym, w jaki sposób jej pierwsza ciąża zmieniła jej postrzeganie kobiecego ciała.

Ta ciąża była dla mnie dużą inspiracją. Żyłam w tym, że od 17 roku moje ciało zaczęło się zmieniać – z dziewczynki zaczęłam stawać się kobietą. Przestałam być dziewczyneczką, pojawiały się kształty. Media zaczęły się rozpisywać, moje hormony też szalały. W takiej sytuacji było to trudne, aby zachować poczucie własnej wartości. Na szczęście jestem z domu, w którym mocno mi to wpojono, więc nie miałam z tym problemu. Takie odczuwanie tego, że moje ciało jest zdrowe i niesamowite, to poczułam przy pierwszej ciąży. Nosiłam życie pod swoim sercem, to jest dla mnie coś niesamowitego. Starłam się to też opisać w swojej piosence – uzupełniła.

Pełen wywiad z mieszkanką Czech możecie zobaczyć poniżej.


Ciężarna Ewa Farna w telewizji

Ciężarna Ewa Farna w telewizji

Ciężarna Ewa Farna w telewizji

Ciężarna Ewa Farna w telewizji

Ciężarna Ewa Farna w telewizji

Ciężarna Ewa Farna w telewizji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×