Ekstremalnie odchudzona Adele komentuje przegraną Anglii na Euro 2020. Na tę okazję przygotowała oryginalną stylizację

Euro 2020 i Adele

Euro 2020 i Adele

Euro 2020. Adele skomentowała przegraną Anglii na Euro 2020. Na tę okazję przygotowała oryginalną stylizację, którą pochwaliła się na Instagramie. Spójrzcie na to zdjęcie.

W niedzielę po kilku tygodniach rozgrywek zakończyło się Euro 2020. Podczas meczu finałowego zmierzyli się ze sobą zawodnicy z Anglii i Włoch. Rywalizacja między nimi była tak zacięta, że zwycięzcy nie udało się wyłonić w regulaminowym czasie gry. Drużyny spotkały się więc podczas rozgrywki, także i ona nie wyłoniła lepszego. O wyniku zdecydowały rzuty karne. Mistrzem Europy zostali Włosi, wygrywając 3:2.

Zobacz: Euro 2020. Włochy czy Anglia? Wielki finał w cieniu skandalu. Drugi taki mecz w historii mistrzostw

Euro 2020. Adele komentuje przegraną Anglii

Angielskim zawodnikom kibicowało wiele osób. Wśród nich byli m.in. członkowie rodziny królewskiej: Kate, William i George, którzy pojawili się na Wembley, gdzie rozegrano finał. Gdy przegrana ich faworytów stała się faktem, mieli skwaszone miny. Zdjęcie, które zrobili im paparazzi, to gotowy materiał na mem.

Także Adele mocno trzymała kciuki za gospodarzy niedzielnego spotkania. Nie tylko śledziła finał, ale także zadbała o odpowiednią stylizację. Włożyła czerwoną koszulkę z logiem drużyny i dopasowała do niej specjalny manicure, utrzymywany w barwach flagi Anglii. Chociaż to nie pomogło sportowcom wygrać, piosenkarka nie ukrywa, że jest z nich dumna.

Sprawiliście, że jesteśmy z Was bardzo dumni – podkreślała w opisie Adele.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach nie tylko dziękują piłkarzom za walkę o zwycięstwo, ale także komplementują sylwetkę gwiazdy:

  • Z każdym dniem jesteś coraz chudsza. Lubię patrzeć na Twoje zdjęcia.
  • Mimo wszystko jestem dumna z naszych piłkarzy! Dali z siebie wszystko. W sumie nic dziwnego. Przy wsparciu takich kibiców jak Ty, można góry przenosić.
  • Bardzo ładnie wyglądasz. Z każdym dniem jesteś coraz ładniejsza. Piękna zmiana Adele.

Dodajmy, że po rozstaniu z mężem, Simonem Koneckim, Adele postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Przeszła więc na specjalną dietę — wyeliminowała ze swojego jadłospisu niezdrowe produkty i alkohol, a także ograniczyła ilość wypijanej kawy. W krótkim czasie pojawiły się rezultaty. Piosenkarka zrzuciła ponad 40 kilogramów i może się cieszyć odmienioną sylwetką.


Adele komentuje wynik Euro 2020. Jaka ona chuda!

Adele komentuje wynik Euro 2020. Jaka ona chuda!

Adele świętuje 33. urodziny

Adele świętuje 33. urodziny

Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele na przyjęciu po Oscarach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×