Kate i William z George’em kibicowali Anglikom. Ich skwaszone miny po przegranym finale to gotowy mem. Paparazzi zrobili zdjęcie w najlepszym momencie

Euro 2020: Książę William, książę George i księżna Kate na meczu

Euro 2020: Książę William, książę George i księżna Kate na meczu

Księżna Kate razem z mężem Williamem i synem George'em kibicowali Anglikom podczas finału Euro 2020. Gdy przegrana ich faworytów stała się faktem, mieli skwaszone miny, które uchwycili paparazzi. To gotowy materiał na mem. Spójrzcie na to zdjęcie.

Euro 2020 rozpoczęło się kilka tygodni temu. Pierwszym etapem turnieju były rozgrywki grupowe, w których drużyny walczyły o awans do 1/8 finału. Wśród nich byli też Polacy, którym niestety udało się zdobyć zaledwie jeden punkt. To nie wystarczyło, by przejść do kolejnego etapu i odpadli z turnieju.

W przeciwieństwie do Polski zawodnicy z Anglii świetnie radzili sobie podczas mistrzostw. Dotarli aż do finału, w którym zacięcie walczyli o wygraną z piłkarzami z Włoch. Zwycięzcy nie udało się wyłonić w regulaminowym czasie gry. Rozegrano więc dogrywkę, która także nie wyłoniła lepszego. Ostatecznie zdecydowały rzuty karne. Mistrzem Europy zostali Włosi, wygrywając 3:2.

Zobacz: Euro 2020. Włochy czy Anglia? Wielki finał w cieniu skandalu. Drugi taki mecz w historii mistrzostw

Euro 2020: Reakcja Kate, Williama i George’a na przegraną Anglii

Niedzielny mecz na żywo oglądało około 60 tys. kibiców. Wśród nich nie zabrakło członków rodziny królewskiej. Nie jest tajemnicą, że William interesuje się sportem — jest m.in. wielkim fanem piłki nożnej. Na Wembley, gdzie rozegrano finał Euro 2020, pojawił się z żoną i najstarszym synem, George’em.

Księżna Kate na tę okazję wybrała biało-czarny strój. Postawiła na jasną marynarkę, którą połączyła z pasującą bluzką o delikatnie ciemniejszym odcieniu. Włożyła też czarne spodnie oraz skórzany pasek. Z kolei jej mąż i syn postawili na niemal identyczne stylizacje. Ubrali się w garnitury, eleganckie koszule i krawat.

W pierwszej połowie spotkania rodziny królewskiej nie opuszczał dobry humor. Z pewnością powodem był fakt, że Anglicy już w drugiej minucie rozgrywki strzelili gola, który zapewnił im przewagę.

Gdy jednak przegrana Anglików stała się faktem, entuzjazm księżnej Kate, Williama, a także ich syna opadł. Ich uśmiechy zastąpiły skwaszone miny, które uchwycili paparazzi. Zdjęcie, które już podbija social media, mogłoby być gotowym materiałem na mem.

Oglądaliście finał Euro 2020?


Finał Euro 2020 Kate, William i George

Finał Euro 2020 Kate, William i George

Finał Euro 2020 Kate, William i George

Finał Euro 2020 Kate, William i George

Euro 2020 - finał Włochy-Anglia

Euro 2020 - finał Włochy-Anglia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×