Szukaj

Emilia Komarnicka-Klynstra w końcu zdradziła imię drugiego synka. To był bardzo przemyślany wybór

Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka-Klynstra w końcu zdradziła fanom imię swojego drugiego synka. Nie brakuje komplementów od fanów. My sprawdziliśmy, jakie cechy mają mężczyźni noszący to imię.

Emilia Komarnicka-Klynstra to gwiazda, która pod koniec zeszłego roku powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka wychowuje już starszego, 3-letniego synka Kosmę, który jest owocem związku z Redbadem Klynstrą. Ze zdjęć opublikowanych na Instagramie wiadomo, że chłopiec rośnie jak na drożdżach, a po swojej mamie odziedziczył piękne i długie blond włosy.

Od grudnia małżonkowie ponownie mogą się sprawdzić w opiece nad noworodkiem. Podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu aktorka pojawiła się na scenie razem ze swoim mężem, a na moment przed występem pochwaliła się ze sceny, że zostanie mamą po raz drugi. Od tamtej pory fani z niecierpliwością wyczekiwali informacji o narodzinach jej pociechy. W święta Bożego Narodzenia gwiazda zrobiła im prawdziwą niespodziankę. Na jej profilu pojawiło się pierwsze zdjęcie całej rodziny w komplecie.

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła imię drugiego syna

Chociaż gwiazda jest daleka od tego, by publikować w social mediach twarze swoich pociech, to nie ma problemu z tym, aby nieco opowiedzieć o swoich synach. Widać, że macierzyństwo sprawia jej ogromną radość, a narodziny drugiego dziecka spowodowały, że częściej pojawia się na Instagramie. Aktorka właśnie postanowiła zrobić swoim obserwatorom kolejną niespodziankę. Pochwaliła się nagraniem, na którym możemy usłyszeć gaworzenie jej małego synka, ale też zdradziła w końcu jego imię.

W opisie do nowego postu gwiazda zdradziła, że otrzymuje mnóstwo pytań o to, jakie imię razem z mężem wybrali dla młodszej pociechy. Dzisiaj zdecydowała się odpowiedzieć ciekawskim na forum:

Najczęściej zadane przez Was pytanie, było o imię brata Kosmy. Otóż nasze drugie szczęście ma na imię – T Y M O T E U S Z. Nasz T E O właśnie szepnął mi do ucha, by Was pozdrowić – napisała pod zdjęciem.

Gwiazda wybrała dla syna tradycyjne imię, które bardzo spodobało się jej fanom. Internauci zasypali ją komplementami i utwierdzili w przekonaniu, że był to słuszny wybór:

  • Piękne imię.
  • Buziaczki dla Teo. Piękne imię.
  • Tymoteusze to bardzo fajni synkowie.
  • Przepiękne imiona dla chłopców.

Jak podaje słownik imion, Tymoteusz to mężczyzna elegancki, inteligentny i obdarzony ogromnym urokiem osobistym, a do tego nieziemsko przystojny. Zdaje się, że aktorka doskonale przemyślała swój wybór.


Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka-Klunstra urodziła

Emilia Komarnicka-Klunstra urodziła

Emilia Komarnicka-Klynstra - Dzień Chłopaka 2020

Emilia Komarnicka-Klynstra - Dzień Chłopaka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×