Szukaj

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała zdjęcie dzieci. Na jej profilu takie ujęcia to rzadkość. Mały Kosma ma piękne blond włosy

Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka-Klynstra w grudniu powitała na świecie drugie dziecko. Gwiazda właśnie pokazała zdjęcie swoich synów. Takie fotografie to u niej rzadkość.

Emilia Komarnicka-Klynstra jest doskonale znana widzom z najpopularniejszych seriali TVP. Sławę zyskała dzięki serialowi Na dobre i na złe, gdzie przez wiele lat wcielała się w postać Agaty Woźnickiej. Widzowie mogli oglądać jej także w zupełnie innej roli w serialu Ranczo, gdzie udowodniła, że w komediowym wcieleniu czuje się równie dobrze. Aktorka może się też pochwalić talentem wokalnym, co udowodniła, biorąc udział w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale także występując podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie pojawiła się razem ze swoim mężem Redbadem Klynstrą. Na chwilę przed występem zdradziła, że spodziewają się z mężem drugiego dziecka.

Małżonkowie wspólnie wychowują swojego syna Kosmę. Chłopiec ma niespełna 3 lata, a jego rodzice starają się raczej chronić prywatność swojej pociechy. Od czasu do czasu zrobią jednak swoim fanom niespodziankę i publikują kadry, na których możemy zobaczyć, jak rośnie i zmienia się ich syn. Tuż przed Bożym Narodzeniem na świat przyszło ich drugie dziecko.

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała nowe zdjęcie dzieci

Aktorka nie trzymała swoich fanów zbyt długo w niepewności. Na początku września ogłosiła ciążę, a już w święta zrobiła niespodziankę internautom, publikując pierwsze zdjęcia z noworodkiem. Jej drugi syn pojawił się na świecie tuż przed Bożym Narodzeniem, a szczęśliwi rodzice Wigilię spędzili już w domu razem z dwójką dzieci. Gwiazda opublikowała wtedy pierwsze rodzinne zdjęcie.

Słowo N A R O D Z E N I E nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W Domu. To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko, co się wydarza, ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza. Emilia @redbad, Kosma i Jego Brat – podpisała zdjęcie.

Teraz gwiazda serialu Na dobre i na złe opublikowała kolejny kadr, na którym możemy zobaczyć ją razem z dwójką synów. Mały Kosma po swojej mamie odziedziczył piękne blond włosy. Pod zdjęciem możemy przeczytać piękny opis. Widać, że aktorka spełnia się w macierzyństwie. Chociaż twarze swoich pociech zasłoniła serduszkami, to i tak możemy zobaczyć, jak szybko rosną jej pociechy.

Mam czasem wrażenie, że moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia, ale bez miłości i bliskości już nie. Jestem przekonana, że to główny budulec rozwoju. Jestem z nimi, widzę je i słyszę, rozmawiam, współodczuwam, przytulam, całuje, wspieram. I choć nie zawsze mam tyle cierpliwości i siły, ile bym chciała to staram się nie skupiać na tym co jest niedoskonałe w moim macierzyństwie, ale codziennie od nowa podjąć to wyzwanie i być dla nich jeszcze bardziej cierpliwą, czułą, uważną, otwartą mamą i przyjacielem.

Pod postem aktorki natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów na temat świeżo upieczonej mamy i jej uroczych dzieci. Trzeba przyznać, że takie kadry na jej profilu to rzadkość, ale zdecydowanie macierzyństwo dodaje jej skrzydeł.


Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka-Klunstra urodziła

Emilia Komarnicka-Klunstra urodziła

Emilia Komarnicka-Klynstra - Dzień Chłopaka 2020

Emilia Komarnicka-Klynstra - Dzień Chłopaka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×