Szukaj

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła. W święta pokazała synka. „To najpiękniejszy prezent”

Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła. Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem synka. Święta Bożego Narodzenia rodzina spędziła już w komplecie.

Emila Komarnicka-Klynstra wielką sławę zyskała dzięki serialowi Na dobre i na złe, w którym wcielała się w postać doktor Agaty Woźnickiej. To produkcja Dwójki otworzyła jej drzwi do dalszej kariery. Gwiazda udowodniła też, że ma wielki talent wokalny. Wystąpiła w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który prawie wygrała (zajęła 2. miejsce). Wystąpiła także podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie na scenie pojawiła się razem ze swoim mężem Redbadem Klynstrą. Przed samym występem zdradziła, że jest w ciąży i oczekuje na narodziny drugiego dziecka.

Małżonkowie wspólnie wychowują już niespełna 3-letniego syna Kosmę. Gwiazda rzadko udostępnia w sieci zdjęcia swojej starszej pociechy, ale zdarza się, że uchyli rąbka tajemnicy i podzieli się z fanami rodzinnym kadrem. Dzisiaj z okazji Świąt Bożego Narodzenia sprawiła swoim obserwatorom prawdziwą niespodziankę, informując o tym, że jej drugie dziecko jest już na świecie.

Emila Komarnicka-Klynstra urodziła drugiego syna

Na początku września aktorka zdradziła, że spodziewa się dziecka, ale w social mediach nie znajdziemy zdjęć, na których możemy podziwiać jej zaokrąglony brzuszek. Dzisiaj jednak postanowiła podzielić się rodzinnym zdjęciem, na którym jest już z noworodkiem.

Małżonkowie pozują razem z Kosmą oraz z drugim synem, który przyszedł na świat kilka dni temu. Rodzina tegoroczną Wigilię spędziła już w komplecie.

Słowo N A R O D Z E N I E nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W Domu. To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko, co się wydarza ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza. Emilia @redbad, Kosma i Jego Brat.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od licznych fanów. My również życzymy wszystkiego dobrego maluszkowi i świeżo upieczonym rodzicom.


Emilia Komarnicka-Klunstra urodziła

Emilia Komarnicka-Klunstra urodziła

Emilia Komarnicka-Klynstra - Dzień Chłopaka 2020

Emilia Komarnicka-Klynstra - Dzień Chłopaka 2020

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×