Szukaj

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Pokazała pierścionek i narzeczonego! Gwiazdy ślą gratulacje

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska od lat z radością obchodzi walentynki. W tym roku będą one szczególne. Gwiazda zaręczyła się. Na Instagramie pokazała nie tylko pierścionek, ale i narzeczonego. Ale są w siebie wpatrzeni.

Elżbieta Romanowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Widzowie pokochali ją za role w serialach Ranczo oraz Barwy szczęścia. Dzięki sympatii fanów szybko zaczęła otrzymywać kolejne propozycje. Miała okazję wykazać swoje taneczne możliwości na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Mimo że udział w programie jest dla wielu fantastyczną przygodą, ją spotkało tam niemałe rozczarowanie. Gwiazda spotkała się z ostrą krytyką i przez jakiś czas zastanawiała się nad rezygnacją z udziału w show. Jej upór i determinacja bardzo się przydały, ponieważ wspólnie z Rafałem Maserakiem doszli do samego finału 5. edycji tanecznego show.

Romanowska jest wszechstronnie uzdolniona, co udowadnia na każdym kroku. Posiada nie tylko świetny warsztat aktorski, dryg do tańca, ale i fenomenalny wokal. W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uplasowała się na wysokim 3. miejscu.

Równie szczęśliwie układa się jej życie prywatne. Aktorka właśnie poinformowała, że się nie dawno zaręczyła. Z tej okazji pokazała swojego partnera i pierścionek.

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Dzięki wszechstronnym zdolnościom Elżbieta nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt ról w serialach, a po raz pierwszy zadebiutowała w 2002 roku w formacie Samo życie. Od tamtego czasu jej kariera zaczęła nabierać tempa, jednak szczyt jej popularności przypadł na rok 2020. To wówczas została prowadzącą nowego show TVP – Anything Goes. Ale jazda! W którym wystąpili już m.in. Katarzyna SkrzyneckaMarcin MillerDawid KwiatkowskiAnna Dereszowska oraz Agnieszka Włodarczyk.

Mimo wielu obowiązków zawodowych gwiazda jest bardzo zżyta ze swoimi bliskimi, którym poświęca każdą wolną chwilę. Ela przykłada szczególną uwagę do obchodzenia świąt – nie tylko tych o charakterze religijnym. Okazuje się, że od lat bardzo lubi walentynki, których nie spędza samotnie. W tym roku święto zakochanych celebruje w towarzystwie narzeczonego. W tym szczególnym dniu opublikowała na Instagramie post, w którym nie tylko pokazała pierścionek, ale i ukochanego. W dołączonym do fotografii opisie podkreśla, że 14 lutego, to nie tylko święto par, ale i wszystkich ludzi, którzy kogoś kochają – mogą to być rodzice, dzieci czy przyjaciele.

Okazywać sobie miłość trzeba codziennie nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama denerwował mnie ten dzień do moment, gdy zrozumiałam że to święto miłości, miłości która ma wiele twarzy! Kochamy Rodziców, Dzieci, Rodzeństwo, Przyjaciół, Rodzinę i oczywiście swoje drugie Połówki, więc dziś, jutro, pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie Wam Osoby i powiedzcie jak bardzo się cieszycie, że Ich macie. Ja dziś wraz z moim Narzeczonym wzniesiemy toast za Was i za Miłość.

Elżbieta niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, dlatego też informacja o tym, że się zaręczyła, wzbudziła wśród internautów niemałe zaskoczenie. Nie zabrakło również gratulacji, które jako pierwsi złożyli jej koledzy po fachu.

  • Anna Dereszowska: Gratulacje Eluniu!!!
  • Mikołaj Krawczyk: Dokładnie tak! Wszystkiego dobrego dla was! Bądźcie szczęśliwi i kochajcie się!
  • Gratulacje!
  • Katarzyna Wajda:Jaka wspaniała wiadomość Ela. Dużo zdrowia i miłości dla Was.
  • Wojtek Medyński: Gratulacje! Cieszę się Waszym szczęściem!

Ten dzień na pewno na długo zapadnie w pamięć Eli. My również dołączamy się do życzeń. Czy ktoś z Was zaręczył się w te walentynki?


Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Bardzo sympatyczna osoba z dużym dystansem do siebie. Cieszę się razem z Panią Elżbietą i składam GRATULACJE.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×