Najbogatszy człowiek świata Elon Musk pokazał synka! Słodki X AE A-Xii skradł show. Po oczach widać, że to wykapany tata

Elon Musk, miliarder, pokazał swojego syna. Jego podobieństwo do ojca jest wręcz uderzające. Jak wygląda potomek założyciela SpaceX?

Elon Musk jest najbogatszym człowiekiem świata według magazynu Forbes. Jego majątek wynosi od 188,5 mld do 189,7 mld USD. Pochodzący z Południowej Afryki przedsiębiorca założył firmy, takie jak: PayPal, SpaceX, Neuralink, Tesla i Boring Company. Aktualnie jest dyrektorem generalnym i technicznym SpaceX oraz głównym architektem Tesla Motors.

Niemal takim samym zainteresowaniem, co jego kariera i rozwój zawodowy, cieszy się życie prywatne miliardera. W 2000 roku ożenił się on z Justine Wilson. Kobieta urodziła mu szóstkę dzieci. Pierworodny syn pary, Nevada Alexander, zmarł kilka tygodni po narodzinach w 2002 roku. Dwa lata później pojawili się na świecie bliźniacy Xavier i Griffin, w 2006 roku trojaczki Saxon, Damian i Kai. W 20010 roku ożenił sięz Talulah Riley. Również ten związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie pozostaje w związku z piosenkarką o pseudonimie Grimes.

Elon i Grimes zostali rodzicami w maju 2020 roku. Ich synek dostał od nich bardzo nietypowe imię. Nazwali go… X AE A-Xii. Prawdopodobnie imię wymyśliła matka dziecka. Piosenkarka jest znana z oryginalnego stylu bycia. Również sam Elon jest dość oryginalny. Nie można się jednak temu dziwić. Miliarder zmaga się z zespołem Aspergera.

Nie zawsze moduluję głosem, co jak mi powiedziano, jest doskonałym materiałem na żart. Dziś tworzę historię jako pierwsza osoba z zespołem Aspergera, która będzie gospodarzem SNL. Przynajmniej pierwsza, która to przyznała. (…) Wiem, że czasami publikuję albo mówię dziwne rzeczy, ale właśnie tak działa mój mózg. Każdemu, kto poczuł się urażony, chcę tylko powiedzieć, że wymyśliłem na nowo elektryczne samochody i wysyłam ludzi na Marsa w statkach kosmicznych. Czy spodziewaliście się, że będę normalnym kolesiem? – obywatel RPA powiedział, gdy wystąpił w programie Saturday Night Life.

Podczas pamiętnego występu w SNL nawiązał też do niesławnego wywiadu, podczas którego zapalił skręta z marihuaną na wizji.

Często ludzie są postrzegani przez perspektywę najgłupszej rzeczy, którą zrobili. Raz paliłem marihuanę podczas podcastu Joe Rogana. Teraz za każdym razem słyszę, że Elon Musk ciągle pali marihuanę podczas podcastów. To zdarzyło się raz. To tak jakby myśleć o O.J. Simpsonie tylko jako o mordercy – zażartował.

Elon dotychczas raczej nie pokazywał zdjęć swojego pierworodnego. Sytuacja ta zaczyna się powoli zmieniać. Ostatnio pojawił się ze swoim synem podczas wystąpienia.

Elon Musk z synem. Jak wygląda X AE A-Xii?

Założyciel SpaceX wystąpił w środę podczas internetowego wystąpienia. Prezentował na nim informacje dotyczące jego programu kosmicznego. Przez krótki czas trzymał na kolanach synka. X AE A-Xii skradł show. Powiedział widzom: „cześć” i próbował wypowiedzieć kilka innych słów po angielsku, wymachując przy tym rączkami. Krótko potem ktoś wszedł do pokoju i zabrał dziecko.

Filmik z udziałem szkraba możecie zobaczyć poniżej.

Dziecko występuje przez pierwsze dwie minuty filmiku. Widać na nich żywiołowe reakcje szkraba. Podobne rysy twarzy i oczu wskazują, że synek wdał się w swojego ojca. Różni ich tylko kolor tęczówek. Elon ma brązowe oczy, X AE A-Xii – niebieskie. Więcej zdjęć Elona i jego dziecka możecie zobaczyć w przygotowanej przez nas galerii.


Elon Musk z synem. Skrin z YT

Elon Musk z synem. Skrin z YT

Elon Musk z synem. Skrin z YT

Elon Musk z synem. Skrin z YT

Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×