Szukaj

Elon Musk i Grimes musieli zmienić imię dziecka. Teraz brzmi jeszcze bardziej kosmicznie

Elon Musk

Elon Musk

Na początku maja Elon Musk pochwalił się narodzinami szóstego dziecka. Razem z kanadyjską wokalistką, występującą pod pseudonimem Grimes, powitał na świecie potomka. Jednak z jego pojawieniem się na świecie wiąże się sporo kontrowersji: najpierw płeć teraz imię.

Elon Musk to znany miliarder z RPA. Jest założycielem i właścicielem kilku popularnych na całym świecie spółek. Przedsiębiorca współtworzył marki takie jak: Paypal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Aktualnie jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX oraz głównym architektem w Tesla Motors. Jednak w mediach jest najbardziej znany ze swojego bujnego życia towarzyskiego.

Elon kilka lat temu rozwiódł się z żoną i zostawił piątkę swoich dzieci, by rozpocząć życie singla. Miał spotykać się z byłą żoną Johnnego Deppa, Amber Heard, by następnie związać się ze swoją aktualną partnerką, kanadyjską wokalistką Grimes. Piosenkarka jest znana ze swoich niezwykle kontrowersyjnych wypowiedzi i oryginalnego stylu bycia. Nic więc dziwnego, że kolejne doniesienia na temat syna pary dostarczają coraz więcej emocji.

Elon Musk został ojcem po raz szósty

Elon Musk po raz kolejny został tatą 4 maja 2020 roku. Podczas ogłoszenia radosnej nowiny na Instagramie, para wstrzymała się od komentowania płci dziecka. O niej dowiedzieliśmy się całkiem niedawno, gdy media obiegła wiadomość, że jest to syn. Rodzice nadali mu bardzo niespotykane imię – X Æ A-12, pasujące raczej do robota niż człowieka. Jednak nie nosił on go zbyt długo, gdyż prawo stanu Kalifornia nie zezwoliło na nadanie dziecku takiego imienia, pomimo tego, iż widnieje ono w oficjalnym akcie urodzenia dziecka.

Elon Musk i Grimes musieli zmienić synowi imię

Młoda mama na swoim koncie społecznościowym, odpowiadając na pytanie jednego z fanów, przyznała wczoraj, że musiała zmienić imię swojego dziecka. Jest ono jeszcze bardziej skomplikowane niż poprzednie.

Czy zmieniłaś imię dziecka z powodu kalifornijskich praw? Jakie jest nowe imię dziecka? – napisał internauta.

Grimes wyznała, że aktualnie brzmi X Æ A-XII – poprzednia cyfra 12 została zamieniona na jej rzymski odpowiednik. Według Grimes teraz brzmi zdecydowanie lepiej.

Szczerze, to rzymski zapis wygląda zdecydowanie lepiej – odpisała.


Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Elon Musk i Grimes

Elon Musk i Grimes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×