Michał Mikołajczak i Edyta Zając pierwszy raz razem na salonach! Para na premierze „Domu Gucci” była na celowniku fotoreporterów

Edyta Zając, Michał Mikołajczak

Edyta Zając, Michał Mikołajczak

Nie tak dawno temu fotoreporterzy przyłapali Edytę Zając na czułościach z Michałem Mikołajczakiem. Teraz razem pojawili się na premierze filmu Dom Gucci, jednak przez cały czas wodzili fotoreporterów za nos. Jak to?

Edyta Zając jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Siedem lat temu walcząc o tytuł Miss Polonia, dotarła do ścisłego finału. Wcześniej zdobywała doświadczenie podczas sesji fotograficznych dla poczytnych czasopism oraz brała udział w tygodniach mody w Londynie, Nowym Jorku i Mediolanie. Pojawiła się także na okładce bułgarskiej edycji Harper’s Bazaar.

Celebrytka miała okazję spróbować również swoich sił w Tańcu z gwiazdami. Okazała się bezkonkurencyjna i dzięki głosom widzów pokonała Julię Wieniawę. Gdy odbierała Kryształową Kulę, nie potrafiła powstrzymać wzruszenia. Podziękowała nie tylko widzom, ale i swojemu tanecznemu partnerowi, Michałowi Bartkiewiczowi.

Chciałam powiedzieć, że jestem w szoku. Jestem przeszczęśliwa. Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy, za wasze wsparcie, bo bez telewidzów, bez naszych fanów nie byłoby nas tutaj. Dziękujemy całej produkcji, firmie Rochstar za to, że nas tu zaprosili. Dziękuję pani Ninie Terentiew, że wierzyła we mnie, dostałam zaproszenie do programu i mimo tego, że dwa razy rezygnowałam, dalej to zaproszenie się pojawiało. A tobie Michał dziękuje za cały ten czas.

O modelce ponownie zrobiło się głośno. Ostatnio została przyłapana przez fotoreporterów na czułościach z gwiazdą TVN. Teraz wybrali się razem na premierę filmu.

Edyta Zając i Michał Mikołajczyk na premierze Domu Gucci

Edyta ma za sobą nieudany związek z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Ich małżeństwo dobiegło końca w 2020 roku. Nieco później przyznała, że bardzo go kochała i wybaczyła wiele przewinień, jednak w pewnym momencie musiała powiedzieć stop.

Swoje przeszłam. Gdy się kogoś kocha i bardzo wierzy się w tę osobę, to można wiele wybaczyć. Ja też wybaczałam, aż dotarłam do swoich własnych granic — mówiła.

Zając jednak długo nie rozpaczała po rozstaniu, podobnie, jak jej były mąż. Ostatnio została sfotografowana przez paparazzi w towarzystwie Michała Mikołajczaka, który występuje w serialu Na Wspólnej. Para została przyłapana na czułościach w centrum Warszawy.

Na zdjęciach paparazzi widać, że sile, która przyciągała ich do siebie, nie mogli się oprzeć. Pod rozgwieżdżonym niebie całowali się namiętnie i cieszyli się swoją bliskością – podaje Twoje Imperium.

Wszystko wskazuje na to, że w tych plotkach może tkwić ziarenko prawdy. Edyta i Michał pojawili się we wtorek na premierze filmu Dom Gucci. Chociaż na ściance pozowali osobno i przez całe wydarzenie nie dawali fotoreporterom okazji do zrobienia wspólnych kadrów, to na sali kinowej można było zobaczyć, że jest między nimi chemia.

Kilku wymownych spojrzeń w swoim kierunku nie dało się przeoczyć — tak relacjonuje nasze źródło.

Zwyciężczyni Tańca z gwiazdami na tę okazję włożyła króciutką sukienkę z głębokim dekoltem, na którą narzuciła czarną marynarkę wyglądającą jak ponczo. Stylizację dopełniły wysokie, skórzane kozaki na szpilce. Na jednym z wykonanych ujęć modelka spogląda z powagą w bok. Czyżby ukradkiem zerkała na aktora?  Niewykluczone, ponieważ Mikołajczak już od wejścia przyciągał uwagę zgromadzonych. Na premierę włożył różowy garnitur, a koszulę wymienił na cienki biały golf. Stylizację dopełniły brązowe pantofle oraz stylowe okulary przeciwsłoneczne.

Zdjęcia celebrytów znajdziecie w naszej galerii.


Edyta Zając - premiera filmu „Dom Gucci”

Edyta Zając - premiera filmu „Dom Gucci”

Edyta Zając - premiera filmu „Dom Gucci”

Edyta Zając - premiera filmu „Dom Gucci”

Edyta Zając - premiera filmu „Dom Gucci”

Edyta Zając - premiera filmu „Dom Gucci”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×