Edyta Pazura walczyła o koronę Miss. Mamy zdjęcie! Wyglądała wtedy zupełnie inaczej

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura na wyborach Miss Małopolski 2017

Edyta Pazura jest obecnie znana z roli żony i agentki swojego męża, Cezarego. Zanim jednak trafiła do showbiznesu, otarła się o kontakt z mediami przy okazji startu w konkursie Miss Małopolski 2007. Co prawda nie wygrała plebiscytu ustępując Katarzynie Kotlarz, ale pozwoliło jej to na zaistnienie w lokalnej świadomości.

 

Kilka lat temu sporo plotkowało się, że to właśnie podczas wyborów najpiękniejszej dziewczyny z Małopolski Edyta poznała swojego przyszłego męża. W ten sposób para chciała odciąć się od doniesień o spotkaniu w PKP.

 

Dzisiaj Edyta przypomniała o swoim sukcesie i udostępniła na Facebooku zdjęcie sprzed siedmiu lat. Od tamtego czasu mocno zmieniło się jej życie prywatne i wygląd. Chociaż figury i wtedy i dziś może jej pozazdrościć niejedna modelka.

 

W ramach ciekawostki dodajmy, że w tym roku o tytuł Miss Polonia walczy inna Edyta Zając – narzeczona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, która ma na swoim koncie np. okładkę brytyjskiego „Vogue’a” (czytaj więcej).

 

Edyta pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura rozpaliła zmysły internautów pierwszym zdjęciem z ciążowym brzuchem! Ta mini perfekcyjnie podkreśliła jej krągłości

Szałowa Edyta Pazura w karnawałowej kreacji lśniła w blasku fleszy na premierze teatralnej! Rewelacja!


Edyta Pazura w bikini na wyborach Miss Małopolski 2007

Edyta Pazura w bikini na wyborach Miss Małopolski 2007

Edyta Pazura na 25-leciu Telewizji Polsat

Edyta Pazura na 25-leciu Telewizji Polsat

Edyta Pazura w ciąży na wakacjach w Dubaju

Edyta Pazura w ciąży na wakacjach w Dubaju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×