Edyta Pazura w mocnych słowach o szczepieniach na COVID-19. Już wie, że podpadnie wielu środowiskom: „Czeka mnie wysyp gróźb i wyzwisk”

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura w odważnych słowach o szczepieniach na koronawirusa. Już wie, że wywołała burzę. Spodziewa się fali gróźb i hejtu. 

Edyta Pazura poślubiła Cezarego w 2009 roku. Ich związek był sporą sensacją, ponieważ panna młodsza była młodsza od swojego wybranka o 26 lat. Udowodnili jednak, że wiek to tylko liczba. Dziś cieszą się szczęściem, wychowując troje dzieci: Amelię, Antoniego i Ritę. Edyta nie tylko zajmuje się macierzyństwem, ale również prowadzi biznes oraz prężnie działa jako influencerka.

Ponadto nagrywa podcast Kobieta z PAZUREM. Dziś pojawił się na nim nowy odcinek. Ostro przejechała się w nim po zwolennikach teorii spiskowych.

Edyta Pazura zabrała głos na kontrowersyjny temat

Lwią część materiału poświęciła wszelkim poglądom głoszonym przez antyszczepionkowców.

Czeka mnie nowy wysyp gróźb i wyzwisk. No trudno… Jakoś to przeżyję – zapowiedziała na Instastory.

W opisie odcinka, który możecie odsłuchać poniżej, nie zostawiła suchej nitki na osobach, twierdzących, że szczepionka przeciwko COVID-19 to „narzędzie depopulacji. Dalej rozprawiła się z wieloma mitami na jej temat.

Dla mnie wielką zagadką będzie jedna kwestia. Jak to jest, że od alkoholu rocznie umiera 3 mln osób na świecie, w tym około 12 tys. Polaków i nikt nie podnosi larum, że to eksperyment i forma depopulacji ludzkości, a szczepionka przeciwko COVID-19, która finalnie uratowała już ponad 20 mln istnień na świecie jest podobno czystym złem? W internecie można już znaleźć wszystko, a najnowszym „trendem” jest hasztag #nagle21, pod którym kryją się ponoć historie osób, które podobno zmarły nagle i ma mieć to związek z przyjętym wcześniej szczepieniem przeciwko COVID-19. Problem tylko w tym, że w ostatnich latach wcale nie odnotowano wzrostu zgonów wśród młodych osób, porównując liczbę zgonów z poprzednimi latami. ( 2018, 2019)

Pod sam koniec przyznała, że chce okazać sprzeciw wobec fanatyków, atakujących innych ze względu na poglądy.

Wnioskiem tego odcinka jest jeden przekaz. Możesz wierzyć w lewoskrętną witaminę C za 200 zł, która nie istnieje –  jest to Twoja sprawa i Twojego portfela. Jeżeli jednak zmienia się to w fanatyzm i stajesz się niebezpieczny dla innych, to nie ma na to zgody – streściła.

Edyta jeszcze tego samego dnia zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu sama przyjmie czwartą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Zgadzacie się z przekazem zafundowanym przez Edytę? Jedno jest pewne – na pewno będzie on nie w smak wielu środowiskom.

Edyta Pazura o tym, jak przekonać antyszczepionkowców

W ubiegłym roku gwiazda opowiedziała się przeciwko przymusowi szczepień. Jak podkreśliła, najbardziej skuteczna jest edukacja.

Jestem za tym, aby wiedza i fakty na temat szczepień były tak podawane społeczeństwu, aby każdy chciał się zaszczepić z własnej woli i bez przymusu – wyjaśniła.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Edyta Pazura i Cezary Pazura - Bal Fundacji TVN 2022 suknia Laurelle)

Edyta Pazura i Cezary Pazura - Bal Fundacji TVN 2022 suknia Laurelle)

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Kryptonim Polska

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Kryptonim Polska

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Apokawixa

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Apokawixa

Komentarze

 • Klara pisze:

  Wyjeżdżają na ferie , więc dofinansowanie za reklamę szczepień przydało się! Ciekawe, czy dzieci też zaszczepiła?

 • Gość pisze:

  Jak ktoś wychodzi za mąż za idiote debil to kim mize być ta osoba. Przeżyj to. Ile wzięłaś od Rządu za te wypociny? Bo idiota czaruś wziął monetę przytulił…

 • Gość pisze:

  Zwolennicy teorii spiskowych, sa nie do zniesienia.
  Moja znajoma wkur…na mnie bo zalozylam maske, kiedy bylam przeziebiona. Szkoda słów na was !!

 • Gość pisze:

  Ośmiesza się kobiecina

 • Gośc pisze:

  Tej pani się wyraźnie nudzi.Co jakiś czas wywody na jakiś temat.Ona ma chyba trójkę dzieci,więc lepiej niech się nimi zajmie nie mądrościami wyssanymi z palca

  • GośćEwa pisze:

   Fakty są takie,że wiedzy nie ma żadnej na temat szczepionek,ale trzeba tak podać to inteligentnie(nazywaj zmanipulowac) żeby człowiek sam leciał się zaszczepić jak baranek na rzeź. Tak to łyknęłas biedna istoto.Pewnie dla kasy!!!!

 • Gość Nela pisze:

  Powiedz mi Edyto czemu Pfizer zarzadal ukrycia skutków szczepionki na 75lat?Skoro taka dobra po co ukrywać? Naszym światem rządzą bogaci ludzie, Prym wiodą Rotshildowie. Jeśli chcą zarobić na farmacji wybucha epidemia jeśli na broni, wojna. Ich cel to zmniejszenie populacji i pozostawienie silnych jednostek ale takich, które się podporządkują. Poczytaj sobie o nich i może rozjaśni ci to w głowie.

  • Gość pisze:

   Masz 1000 procent racji,w każdej kwestii,tak szmaciarze aktorzyny,lekarze,kapłani,każdy przytulił potężne kwoty,a nad idiotką nie będę się pastwić,głupie to i tyle, niech leci z dziećmi ,nie mam nic przeciw,tylko niech się odpierdoli od wolnych ,świadomych ludzi

 • Gość pisze:

  Dobrze mówi, brawo Edyta

 • Ula pisze:

  Fajnie ale ona ma jakieś wykształcenie medyczne? Sama robiła ta szczepionkę czy badała ta szczepionkę? Słabo Edzia. Twoja opinia mnie za bardzo nie interesuje.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×