Edyta Pazura pokazała, jak ozdobiła dom na święta. Dekoracje zapierają dech w piersi!

Edyta Pazura - wystrój świąteczny

Edyta Pazura jest już gotowa na Boże Narodzenie 2019. Blogerka udekorowała dom, czym pochwaliła się w sieci. Na jakie dekoracje się zdecydowała?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Przygotowania do tego wyjątkowego okresu są już na ostatniej prostej. Nic więc dziwnego, że w wielu domach lepione są pierogi, które można przygotować np. według przepisu Magdy Gessler, a także dekorowane są choinki, którymi już od jakiegoś czasu chwalą się gwiazdy.

Edyta Pazura pochwaliła się dekoracjami. Jak wystroiła dom?

Niektóre z znanych postaci poszły o krok dalej i wystroiły nie tylko drzewko, ale także swoje najbliższe otoczenie. Wśród nich jest Edyta Pazura, która świątecznymi dekoracjami pochwaliła się w sieci. W jej domu od niedawna goszczą skarpety przyczepione do kominka. Nad nimi znajdują się figurki prezentujące dziadki do orzechów, nie brakuje choinki, pod której siedzą pluszowe maskotki, a także gwiazdek, zawieszonych na oknach.

Edyta Pazura wystroiła dom na święta

Edyta Pazura wystroiła dom na święta

Dlaczego Edyta umieściła zdjęcia w sieci? W ten sposób chce zainspirować tych, którzy nie mają pomysłu na wystrój swoich czterech kątów:

Na blogu Maybe Baby czeka na Was nowy, świąteczny post z całym mnóstwem moich zdjęć i inspiracji. Dodatkowo znajdziecie przepis na moje pierniki. Ja pierniczę! Udało się! Pokonałam dwie anginy, ząbkowanie, kiermasze szkolne i wigilie klasowe. Od jutra wypoczynek – napisała na Instagramie.

Wpisem byli zachwyceni internauci, którym bardzo spodobały się jej dekoracyjne pomysły:

  • Uwielbiam te świąteczne inspiracje Pani Edytki zawsze warto na nie czekać bo można wiele podpatrzeć. Dziękuję Pani za to i życzę Wam spokojnych świąt.
  • Zainspirowałaś nas bardzo. Piękne zdjęcia.
  • No święta to trochę zamieszania gratuluje że się wyrobiłaś z wszystkim, spokojnego świętowania.
  • Dekoracje jak w Stanach Zjednoczonych.. Fajnie…
  • Kobieta z powerem!

Te zdjęcia na Was także robią takie wrażenie? My nie możemy się napatrzeć.

Zobacz: Edyta Pazura była aż sina od płaczu. Z trudem wspomina początki związku z Cezarym Pazurą. Ich związek wisiał na włosku


Jak Edyta Pazura ozdobiła dom na święta Bożego Narodzenia?

Jak Edyta Pazura ozdobiła dom na święta Bożego Narodzenia?

Edyta Pazura pokazała choinkę

Edyta Pazura pokazała choinkę

Edyta Pazura wystroiła dom na święta

Edyta Pazura wystroiła dom na święta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×