Choinki gwiazd – każda inna, wszystkie piękne. Drzewko Małgorzaty Rozenek jest przepiękne, ale to Agata Buzek „wygrała internety”

Święta Bożego Narodzenia - choinki gwiazd

Święta Bożego Narodzenia - choinki gwiazd

Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Julia Wieniawa... Gwiazdy pokazały swoje choinki. Jak udekorowały je na Święta Bożego Narodzenia?

Od tygodni w domach rozbrzmiewają świąteczne piosenki, wśród których prym wiodą ponadczasowe hity, takie jak All I Want For Christmas czy Last Christmas, a także pojawiały się świąteczne dekoracje. Wśród nich, w centralnym punkcie, znajduje się choinka, bogato zdobiona bombkami i światełkami.

Chociaż, zgodnie z tradycją, świąteczne drzewko powinno się dekorować w wigilię, 24 grudnia, w wielu domach pojawiło się już znacznie wcześniej.  Jak gwiazdy udekorowały choinki na Święta Bożego Narodzenia? Okazuje się, że kreatywność w tym roku nie znała granic.

Choinki gwiazd na Święta Bożego Narodzenia 2019

Niektóre drzewka zostały ozdobione w jednolitym kolorze, inne były bardzo kolorowe. Część znanych osób wybierała sztuczne, a część żywe choinki. Wszystkie mają jednak wspólny mianownik – są niezwykle piękne, co widać po zdjęciach umieszczanych w sieci. Tak jak u Małgorzaty Rozenek, która nie tylko przepięknie ustroiła choinkę, ale także zdecydowała się na pasujące do niej poduszki.

Oprócz Perfekcyjnej Pani Domu choinkami udekorowanymi z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2019 pochwalili się m.in. Dorota Szelągowska, Ola Ciupa, Anna Lewandowska, Kasia Tusk, Małgorzata Socha, Anna LewandowskaRoksana Węgiel, Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Zielińska, Zosia Ślotała, Julia Wieniawa, Krzysztof Piątek, Natalia Siwiec, Marcin Mroczek.

Na tytuł najciekawszej i najbardziej przykuwającej wzrok zasługuje choinka Agaty Buzek – w wersji ekologicznej, bo zrobiona… z drabiny.

Choinki gwiazd znajdziecie w galerii. Czyja zrobiła nas was największe wrażenie?


Małgorzata Rozenek - choinki gwiazd, Boże Narodzenie 2019

Małgorzata Rozenek - choinki gwiazd, Boże Narodzenie 2019

Choinka Agaty Buzek

Choinka Agaty Buzek

Anna Lewandowska – święta Bożego Narodzenia 2019

Anna Lewandowska – święta Bożego Narodzenia 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×