Brzozowski rozczulił Górniak majówkowym prezentem. Wzruszające sceny w willi diwy. Pierwszy raz widzimy, jak mieszka

Rafał Brzozowski u Edyty Górniak

Rafał Brzozowski u Edyty Górniak

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski podczas majowego weekendu pracowali nad występem wokalisty na Eurowizję 2021. Ostatniego wieczoru zrobił jej piękny prezent. Przy okazji możemy zobaczyć, jak mieszka diwa.

Rafał Brzozowski w tym roku będzie reprezentował nasz kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji. Już kilka tygodni temu wiadomo było, że to właśnie gwiazda TVP z utworem The Ride pojawi się na scenie w Rotterdamie. Od samego początku zdania fanów i ekspertów co do jego utworu i szans na wygraną są mocno podzielone. Jedni są nastawieni sceptycznie, a inni wręcz przeciwnie – wierzą w jego wielki sukces.

Jedną z osób, która jako pierwsza okazała Rafałowi swoje wsparcie była Edyta Górniak. Ona sama 27 lat temu osiągnęła spektakularny i historyczny dla naszego kraju sukces. Wokalistce udało się zająć drugie miejsce. Gdy pojawiła się na scenie w Dublinie, oczarowała wszystkich swoim wykonaniem piosenki To nie ja!, zdobywając 166 punktów. Teraz gwiazda postanowiła wesprzeć swoim doświadczeniem tegorocznego reprezentanta kraju.

Rafał Brzozowski dał Edycie Górniak prezent na majówkę

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak postanowili spędzić razem majówkę i właśnie wtedy pracować nad przygotowaniami wokalisty do Eurowizji, która rozpocznie się już 18 maja. Diwa zaprosiła Rafała do swojej willi w górach.

Już kilka dni temu Rafał w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, jak będzie wyglądała ich współpraca i przygotowania do konkursu. Obiecał też, że na pewno w sieci pojawią się jakieś wspólne filmiki i słowa dotrzymał.

W ostatni dzień majowego weekendu późnym wieczorem na Instagramie Edyty pojawiło się nagranie z ich próby. Okazało się, że wokalista dla swojej mentorki przygotował wspaniały prezent.

Coś absolutnie niemożliwego, surrealistycznego i magicznego wydarzyło się dzisiaj Kochani Ludzie Ostatni raz fragment tego utworu zaśpiewałam w koncercie dla HBO. Zawsze go kochaliście i zawsze o niego prosicie, już tyle lat… Nie grałam go, bo oryginalny jego zapis jest wyjątkowy i trudno byłoby go odtworzyć. Zrobiłam wyjątek dla trasy @radio_rmffm „Romeo i Julia”.

„BĘDĘ ŚNIŁA” – zarejestrowany w 95’ roku dla Albumu „DOTYK”, którego oryginalny Soundtrack nie jest już dostępny w żadnym archiwum, nagle znalazł się na komputerze Rafała.. Szok. I totalne szczęście!

Ze wzruszeniem przyjmuję Twój piękny prezent Rafałku.. Tej niespodzianki nie zapomnę chyba nigdy. Myślę, że to równie wielkie zaskoczenie i wzruszenie dla wielu moich Fanów, którzy kroczą ze mną od początku mojej drogi artystycznej ..

Z nagrania dowiadujemy się, że Rafałowi udało się odnaleźć oryginalny podkład do piosenki Będę śniła, którego nie miała w swoich archiwach nawet sama Edyta. Sprawił jej tym ogromny prezent i bardzo ją wzruszył. Artyści wspólnie zaśpiewali na żywo ten utwór, a po zakończeniu Edyta przytuliła kolegę po fachu i powiedziała:

Ja tego nie mam, a ty to masz człowieku! Kocham Cię – wyznała piosenkarka.

Trzeba przyznać, że gospodarz programu Koło Fortuny zadał sobie wiele trudu, by odnaleźć taśmę z podkładem muzycznym. Tym samym mógł pięknie odwdzięczyć się Edycie za jej nieocenione wsparcie podczas przygotowań do Eurowizji. Nie zabrakło też pięknego bukietu białych róż, które tak bardzo kocha gwiazda.

Edyta Górniak pokazała pokój w swojej willi w górach

My rozejrzeliśmy się również po pokoju, w którym Edyta i Rafał dali mini koncert. W pomieszczeniu znajduje się wygodna sofa w kolorze butelkowej zieleni, a przed nią sporych rozmiarów stolik, na którym zmieściły się klawisze i komputer.

Ściany, na których wiszą obrazy z malowniczymi widokami, pokryte są jasną farbą, która idealnie kontrastuje z wygodnym meblem.

Na podłodze położono jasną wykładzinę, a nieopodal znajduje się aneks kuchenny z nowoczesną zabudową, który od miejsca wypoczynku oddziela drewniany stół. W takim otoczeniu na pewno miło im się współpracowało.


Edyta Górniak i Rafał Brzozowski dom w górach

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski dom w górach

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×