Brzozowski o majówce z Górniak: „Trochę muszę to sprostować”. Opowiedział nam, jak spędzą czas

Rafał Brzozowski, Edyta Górniak

Rafał Brzozowski, Edyta Górniak

Rafał Brzozowski majówkę sędzi z Edytą Górniak. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, jak będzie wyglądało ich spotkanie w górach. Mają dokładnie zaplanowaną każdą godzinę.

Edyta Górniak była pierwszą gwiazdą, która wypowiedziała się na temat eurowizyjnej piosenki Rafała Brzozowskiego. Jeszcze zanim utwór The ride miał swoją premierę, a jego wykonawca oficjalnie został ogłoszony reprezentantem naszego kraju, diwa w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że piosenka jest komercyjna i może się spodobać, choć nie jest w jej stylu.

Edyta aktywnie wspiera Rafała przed Eurowizją 2021. W zasadzie pierwszy raz od lat tak mocno udziela się w tematach związanych z reprezentantem Polski. Niewykluczone, że ma na to wpływ ogromna sympatia, jaką darzy Brzozowskiego. W rozmowie z nami zapewniła, że prowadzący Koło fortuny jest „jedną z najmilszych osób w rodzimym show-biznesie, bardzo życzliwą i z bardzo wysoką kulturą osobistą”.

Rafał Brzozowski o majówce z Edytą Górniak

Podczas niedawnego live czatu na Instagramie Edyta zaprosiła Rafała do swojej willi w górach. W mediach zaczęły pojawiać się przecieki dotyczące spotkania artystów. Mówiło się, że tylko we dwoje będą celebrować majowy długi weekend. Tymczasem Brzozowski w rozmowie z Jastrząb Post sprostował krążące spekulacje.

Okazuje się, że z diwą spędzi tylko kilka godzin. Będą chodzić po górach i ćwiczyć wokal przed występem na Eurowizji, do którego pozostał już niecały miesiąc. Edyta sprzeda koledze po fachu kilka złotych rad. W końcu jako jedyna z Polski stanęła na eurowizyjnym podium, o włos przegrywając tylko z reprezentantami Irlandii – Paulem Harringtonem i Charlie McGettigan:

Edyta jest legendą jeśli chodzi o scenę eurowizyjną i chyba najlepszą naszą wokalistką, więc wszystkie rady od niej są bardzo cenne. Natomiast trochę muszę to sprostować, to nie jest tak, że ja spędzam z nią majówkę. Edyta zaprosiła mnie na krótkie warsztaty, mamy pewną salkę w której będziemy pracować i też pokażemy tą relację w postaci jakiś filmików. Pokażemy co będziemy tam robić i jak będziemy pracować.

Nasz tegoroczny reprezentant nie ukrywa, że przyda mu się trochę wyciszenia:

Myślę, że ona też wyczuła, że ja potrzebuję trochę oddechu i pochodzenia po górach. Jadę tam sam, spotkamy się na warsztatach, porozmawiamy trochę, da mi trochę pewnych porad i myślę, że to będzie fajny czas, aby przed Eurowizją jeszcze trochę ten umysł wyciszyć.

Cała rozmowa poniżej.


Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jeszcze nic sie nie dzieje a wy wszyscy ryczycie jak byki na rykowisku.Wredne kanalie ,patrzcie swojej d…y

 • Gość pisze:

  Edyta bez makijazu dramat

 • Gość4 pisze:

  Edyta ciągle piękna ,a co w tym złego że młodszy?Zakazane?,a jak facet bierze się za 30 lat młodszą to jest ok?To dopiero obrzydliwe.No ale bogaty.Polski zaścianek myśli czągle schematami.jak sie jest sławnym,bogatym i ma urodę to można przebierać,wybierać.Każda by tak chciała, z młodym inne życie,entuzjazm,energia a nie stary, chorowity pier….dziel.

 • Qbik pisze:

  Edyta jest żałosna. Załatwiła Brzozowskiemu robotę w The Voice of Poland i będzie udawać przed całą Polską, że z nim romansuje. I będą pisać o niej i klikać, a program będzie miał super oglądalność. A muzyka? Jaka muzyka.

 • Gość pisze:

  Edzia głodna, rycząca czterdziestka…..

 • Gość pisze:

  Kolejny mlodszy.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×