Szukaj

Edyta Górniak postanowiła za Allanka. Decyzja diwy może budzić kontrowersje

Edyta Górniak podjęła decyzję za Allana Krupę. Czego nie pozwoli mu zrobić i jak to argumentuje? Wypowiedź na łamach radia wRealu24 rozwiewa wszelkie wątpliwości. 
Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak jest przeciwniczką zasłaniania twarzy w miejscach publicznych. Uważa, że noszenie maseczek nie wpływa korzystnie na zdrowie, o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Podczas jednej z transmisji na żywo dość jasno wyraziła swoje zdanie na ten temat:

Maseczki zaciśnięte tak mocno, w taki sposób jak wszyscy afiszują, żeby to robić, są potwornie niezdrowe. Można się udusić, można spowodować, że będzie większa wilgoć w oskrzelach, to wywoła kaszel. Nie ma prawidłowej cyrkulacji powietrza. Jak wdychamy do organizmu przez nos to wdychamy świeże powietrze, a organizm przy wydechu oddaje wszystko czego już nie potrzebuje. Czyli jeżeli mamy zamknięte usta i nos, cyrkulacji świeżego powietrza nie ma i wdychamy swoje własne spaliny.

Edyta Górniak podjęła decyzję za Allana Krupę. Jaką?

Kilka dni później Edyta Górniak udzieliła wywiadu dla telewizji internetowej wRealu24. Przed studiem czekali na nią fotoreporterzy, którym cierpliwie pozowała do zdjęć. Podczas rozmowy zabrała głos w sprawie szczepionki przeciwko koronawirusowi. Powiedziała, że jest jej przeciwna jej wprowadzeniu na rynek.

Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić! Przysięgam, że wolę odejść z tego świata, niż pozwolić wstrzyknąć komukolwiek, cokolwiek, co ja nie znam.

Piosenkarka dodała, że nie tylko ona się nie zaszczepi, ale także nie pozwoli na to Allanowi Krupie:

Nie pozwolę też mojemu dziecku się zaszczepić. I jeśli będzie oznaczało to zagładę dla nas… to trudno.

Łukasz Szumowski reaguje na słowa Edyty Górniak

Gdy media obiegła wiadomość o tym, że Edyta Górniak jest przeciwna szczepieniom, na słowa gwiazdy zareagował minister zdrowia Łukasz Szumowski:

Rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyki, jak łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki – podkreślał Szumowski.

Na ripostę minister nie musiał długo czekać. Artystka powiedziała, że nie zgadza się z jego opinią i z chęcią spotkałaby się z nim osobiście, by wymienić argumenty „twarzą w twarz”.


Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×