Wirtualna Polska

WOJNA! Edyta Górniak odpowiedziała na ironię Łukasza Szumowskiego. Ostra riposta diwy

WOJNA! Edyta Górniak odpowiedziała na ironię Łukasza Szumowskiego. Ostra riposta diwy

Edyta Górniak, Łukasz Szumowski

Edyta Górniak nie pozwoli się obrażać. Gwiazda odpowiedziała na złośliwy komentarz Łukasza Szumowskiego. Zaproponowała mu spotkanie, a przy okazji wbiła kilka szpilek.

Wirtualna Polska

Edyta Górniak od początku jest przeciwna walce z pandemią, jaką narzucił rząd. Nie zgadza się na izolację, noszenie maseczek ochronnych i przymusowe szczepienia mające zminimalizować ryzyko zachorowań na COVID-19. Jej postawa nie przypadła do gustu Łukaszowi Szumowskiemu. Minister Zdrowia publicznie zadrwił z poglądów diwy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ja rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyki, jak łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki – przyznał Szumowski.

Edyta Górniak odpowiada Łukaszowi Szumowskiemu ws. maseczek

Teraz przyszła pora na rewanż. Edyta na Facebooku odpowiedziała na komentarz Szumowskiego. Gwiazda jest zaszczycona, że członek polskiego rządu zainteresował się jej działalnością i zwrócił uwagę na wygłaszane przez nią opinie. Przyznała jednak, że nie zgadza się z jego komentarzem.

Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła Pana uwagę. Odbieram to jako namiastkę troski o ludzi żyjących w naszym pięknym kraju. Porównanie szczepień do lotów samolotem – jakkolwiek mocno abstrakcyjne – zrzucę na kark Pana stresu z powodu publicznego wystąpienia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Górniak odniosła się do tematu szczepionek przeciw koronawirusowi. Zarzuciła Szumowskiemu brak spójności w wygłaszanych poglądach:

Chciałabym zwrócić Pana uwagę także na fakt, iż jako osoba przyjmująca stanowisko obrony zdrowia swoich rodaków, dość mało promuje Pan zdrowy tryb życia w Polsce. Jako kardiolog wie Pan z pewnością dokładnie, w jaki sposób zbudowany jest i funkcjonuje organizm ludzki. Zgodzi się Pan więc ze mną, jak sądzę, że na ten sam lek, szczepienie, każdy organizm zareaguje inaczej. Może nawet reagować w sposób dowolnie skrajny. Przyznam natomiast rację w kwestii składu leków aptecznych. Faktycznie ich chemiczną kompozycję znamy tylko z dołączonych ulotek. Możemy zaufać temu lub nie. Jednak nikt nie zmusza ludzi do zażywania leków. To dość precyzyjna różnica, która wyklucza Pana argument.

Edyta nie mogła pominąć tematu maseczek ochronnych, z których nie tak dawno Szumowski kpił na antenie jednej z rozgłośni radiowych. Gwiazda zaproponowała Ministrowi Zdrowia spotkanie we dwoje, ale w towarzystwie kamer. Artystka nie chciałaby zostać wplątana w kolejny romans.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Chętnie więc spotkam się, jak Pan sugeruje, „twarzą w twarz”, aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień. Proponuję jednak nie robić tego w miejscu publicznym, gdyż ryzykowałby Pan tytułami „Nowa miłość Edyty Górniak”. Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju. Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek… Co do publicznej debaty sprawdzę swój kalendarz i prześlę Panu propozycję terminu.

Liczymy, że Łukasz Szumowski podniesie rękawicę rzuconą przez Edytę.

Wirtualna Polska

Szanowny Panie Szumowski, Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła…

Opublikowany przez Edyta Górniak Sobota, 16 maja 2020

Łukasz Szumowski o maseczkach:

A oto opinia Edyty Górniak:


Łukasz Szumowski

Łukasz Szumowski

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Łukasz Szumowski z żoną Anną

Łukasz Szumowski z żoną Anną

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×