Szukaj

Edyta Górniak poroniła. Gwiazda o straconej ciąży. Słowa diwy wywołują łzy

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak na Instagramie podzieliła się bolesnymi doświadczeniami związanymi z ciążą, którą straciła dwa lata temu. Powiedziała, że weszła na scenę krótko po tym, jak poroniła.

Edyta Górniak spełnia się zawodowo. Jest jedną z trenerek w programie The Voice of Poland, wydała piosenkę Lime, niedługo powinna się ukazać jej nowa płyta. Piosenkarka co jakiś czas udziela też wywiadów. Tak jak niedawno, gdy w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że aktualnie nie szuka miłości:

Mogę budować już tylko przyjaźnie i relacje w bezpiecznej odległości. Kompletnie nie służy mi to, w jaki sposób ludzie się ze sobą obnoszą budując relacje, zaufanie a potem burząc to. Im jestem starsza, tym gorzej to znoszę. Nie pozwolę nikomu zbliżyć się do mnie tak blisko, żeby spowodował dewastację mojego serca, zdrowia.

Edyta Górniak o utraconej ciąży. Co zdradziła?

Górniak stara się być również w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konta w mediach społecznościowych, na których czasami prowadzi relacje na żywo i zdradza niektóre informacje z życia prywatnego. Tak jak ostatnio, gdy zdobyła się na emocjonalne wyznanie.

Piosenkarka podzieliła się wspomnieniami z trasy koncertowej sprzed dwóch lat. Powiedziała, że koncert w Gdańsku był dla niej szczególnie trudny, ponieważ wcześniej utraciła ciążę

Ten czas rozpoczęcia trasy był dla mnie strasznie trudny. Dlatego, że ja kiedy przygotowywałam się do tych koncertów byłam jeszcze w ciąży. Jeszcze, jak mieliśmy próby z chłopakami… A potem utraciłam tą ciążę i weszłam w koncerty – mówiła Edyta Górniak.

Artystka dodała, że to dzięki fanom udało się jej przetrwać ten trudny okres:

Wasza wdzięczność po koncertach była tak wielka, za co bardzo dziękuje. Ale wy nawet nie wiecie jak bardzo pomogliście mi. To dzisiaj wam mogę powiedzieć. Po dwóch latach. Zobaczyłam te zdjęcia i tam jestem taka pulchna na tych zdjęciach z Gdańska. Dlatego, że chwilę wcześniej właśnie utraciłam tą ciążę. Nieświadomie daliście mi bardzo duże wsparcie i za to bardzo bardzo dziękuję. Ale tak widocznie musiało być.

Warto wspomnieć, że Edyta Górniak o utraconej ciąży po raz pierwszy opowiedziała dwa lata temu w listopadzie, gdy gościła w Dzień Dobry TVNWięcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020

Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020

The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak

The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×