Szukaj

To już fanaberia z prawdziwego zdarzenia. Nie uwierzycie po co Edyta Górniak wysyła asystentkę do Londynu!

Edyta Górniak i kierowca rajdowy są parą

Edyta Górniak i kierowca rajdowy są parą

Edyta Górniak ma gwiazdorskie fanaberie

Są gwiazdy i gwiazdy, ale diwa jest tylko jedna. Edyta Górniak słynie ze swoich wysokich wymagań, zwłaszcza dotyczących garderoby podczas występów i pomiędzy nimi, ale tym razem przeszła samą siebie. Gwiazda jest ostatnio niezwykle zajęta i ma przed sobą koncert życia – zaśpiewa w Royal Albert HallLondynie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. To wyjątkowe wydarzenie, ale stres jest równie wielki. Nic dziwnego, że gwiazda pozwala sobie na małe fanaberie.

Według doniesień jednego z tabloidów, niedawno wymyśliła, że ma ochotę na tofu z China Town w Londynie. Zamiast poczekać do listopada, gdy będzie w okolicy… wpakuje asystentkę w samolot i wyśle do Wielkiej Brytanii:

Magda ma jej przywieźć między innymi smażone tofu z jej ulubionej restauracji w China Town. Edyta uważa, że nigdzie na świecie nie przygotowują specjałów chińskiej kuchni lepiej niż tam. Aby wszystko było świeże, Magda poleci do Londynu w sobotę z samego rana. O 17 będzie już z powrotem w stolicy z kolacją dla swojej chlebodawczyni i jej dużej ekipy – wyjawia Fakt

Cała wycieczka będzie kosztowała ponad 4 tysiące złotych, bo o tej porze roku bilety do Londynu, zwłaszcza na ostatnią chwilę, wcale nie są tanie. Nie zmienia to jednak faktu, że pomysł jest imponujący i robi wrażenie – bo kto nie chciałby dostać kolacji świeżo przygotowanej po drugiej stronie Europy? Edycie nie brakuje fantazji. 😉

Edyta Górniak w najbliższych miesiącach zarobi kokosy! W Polsce płacą jej za koncert jak za zboże!

Ale uroczo! Chłopak Edyty Górniak zdecydował się uczcić specjalną okazję pięknym zdjęciem z gwiazdą!

Zjawiskowa Edyta Górniak pojawiła się jak anioł na zamkniętym koncercie dla VIP-ów! Wyglądała pięknie jak za dawnych lat!


Edyta Górniak i Mateusz Zalewski świętują pół roku razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski świętują pół roku razem

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak i Allan Krupa w Warszawie

Edyta Górniak i Allan Krupa w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×