Edward Miszczak i Anna Cieślak nie chcieli ślubnych prezentów. Niektórzy goście postanowili się wyłamać. Starakowie mieli gest

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak poprosili gości, by ci nie kupowali im ślubnych prezentów. Kilka osób postanowiło się wyłamać. Wśród nich byli m.in. Anna i Jerzy Starakowie, którzy udowodnili, że mają gest.

Edward Miszczak Anna Cieślak nie afiszowali się, z tym że są parą. Chociaż kolorowa prasa rozpisywała się na ten temat, oni uparcie milczeli. Nie pojawiali się razem na branżowych imprezach, nie publikowali wspólnych zdjęć, a także nie wspominali o swoim związku w wywiadach. Dopiero po śmierci Bronisława Cieślaka, wuja Ani, Miszczak potwierdził tę relację. Przyznał, że on i jego ukochana „stracili najwierniejszego kibica„:

Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie.

Edward Miszczak i Anna Cieślak: prezenty ślubne. Co dostali od Staraków?

Niedawno Edward Miszczak i Anna Cieślak zostali małżeństwem. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Towarzyszyło im 200 osób, wśród których nie brakowało gwiazd. Młoda para zadbała o to, by nikt nieodpowiedni nie zakłócił wydarzenia. Gdy tylko goście przekroczyli próg świątyni, jej drzwi zamknięto na klucz.

Po uroczystościach kościelnych nowożeńcy zaprosili gości do jednej z krakowskich restauracji. Jeden z tabloidów dotarł do szczegółów. Ujawnił, że wesele rozpoczął utalentowany pianista, który dał mini koncert. Potem nadszedł czas na pierwszy taniec młodej pary. Nie brakowało też chwil wzruszeń. Te dostarczył młodej parze ojciec Anny, który zabrał głos. Wygłosił krótkie przemówienie, które wzruszyło wiele osób:

Wyznał, że właśnie dziś, w dniu ślubu córki, razem z żoną obchodzą 50. rocznicę ślubu – Złote Gody. Jednocześnie zdradził receptę, jak utrzymać tak długo związek i życzył młodym, wielu lat w szczęściu — podaje Super Express.

Edward Miszczak i Anna Cieślak mieli szczególne wymagania dotyczące prezentów. Poprosili zaproszonych gości by, zamiast kupować im podarunki, wsparli Fundację TVN:

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami państwo młodzi nie otrzymali prezentów – poza szampanem za prawie 1000 zł i obrazem olejnym. Poprosili, by pieniądze przekazać na Fundację TVN – czytamy w Super Expressie.

Wiadomo, że szampan i obraz olejny nie są jedynymi prezentami, które otrzymała młoda para. Rewia podaje, że Anna i Jerzy Starakowie zdobyli się na bardzo hojny gest — zafundowali nowożeńcom podróż poślubną:

Choć państwo młodzi apelowali do gości, aby nie przynosili prezentów, tylko wpłacili pieniądze na Fundację TVN, cieszyli się z butelki wyjątkowego szampana oraz olejnego obrazu. Wkrótce zaś wyruszą w podróż poślubną ufundowaną przez przyjaciół, Annę i Jerzego Staraków – czytamy w Rewii. 

Na ten moment nie ujawniono, gdzie polecą Edward Miszczak i Anna Cieślak.


Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×