Edward Miszczak o związku z Anną Cieślak. Stracili najwierniejszego kibica: „Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań”

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak skomentował związek z Anną Cieślak. Zdradził, że stracili najwierniejszego kibica, który zaakceptował ich relację.

O tym, że Edward Miszczak i Anna Cieślak się spotykają, plotkowano od dawna. Sami zainteresowani nie komentowali tych spekulacji. We wrześniu 2020 roku dyrektor programowy przerwał milczenie i w rozmowie z Newsweekiem potwierdził, że jego serce jest zajęte. Nie ujawnił jednak nazwiska swojej ukochanej:

Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie.

W tym samym wywiadzie wspomniał o relacji z dorosłymi synami, Szymonem i Szczepanem. Panowie do owoc miłości Edwarda i jego żony, Małgorzaty, która zmarła 20 lutego 2019 roku po długiej walce z chorobą. Więcej na ten temat piszemy tutaj.

Edward Miszczak komentuje śmierć Bronisława Cieślaka

Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się na temat swojego związku z Anią Cieślak. Zdradził, że stracili najwierniejszego kibica, Bronisława Cieślaka, który niedawno zmarł. Aktor w pełni zaakceptował tę relację. Nie zadawał pytań, nie roztrząsał szczegółów:

Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie.

Miszczak dodał, że zdarzało się im spotykać w pociągu relacji Warszawa-Kraków. Po pracy w stolicy wracali na weekend do swoich domów. Mieli czas, by prowadzić ważne, życiowe rozmowy:

Mieliśmy wtedy dwie i pół godziny na rozmowy o życiu. Siadaliśmy przy stoliku w Warsie. Cieszyliśmy się, kiedy był doskonale zaopatrzony, węgierski ekspres i po prostu gadaliśmy. O Ani też rozmawialiśmy.

Dyrektor programowy TVN powiedział, że gdy on i Bronisław widywali się przy okazji branżowych imprez, podchodzili do siebie z niesamowitym szacunkiem:

Znałem Bronka od wielu lat. Zacząłem pracę w Polskim Radiu, kiedy on tam był, potem mijaliśmy się na branżowych imprezach – on jako dyrektor TVP i aktor, a ja współtwórca radia RMF, a potem dyrektor programowy TVP. Zawsze witaliśmy się serdecznie i z szacunkiem – podkreślał Edward Miszczak.

Kim był Bronisław Cieślak?

Bronisław Cieślak zyskał sympatię widzów dzięki kultowej roli porucznika Borewicza w serialu 07 zgłoś się. W kolejnych latach zapisał na swoim koncie kilka mniejszych i większych ról. Wcielił się m.in. w postać detektywa Bronisława Malanowskiego w produkcji Malanowski i partnerzy. 

Niestety niedawno media obiegły smutne wieści. Bronisław Cieślak nie żyje. Od wielu lat walczył z nowotworem. Jak podawał portal warsawtimes, za przyczynę śmierci aktora nieoficjalnie uznaje się destrukcyjne skutki złośliwej choroby.


Edward Miszczak - premiera M.G.

Edward Miszczak - premiera M.G.

Edward Miszczak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Edward Miszczak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Anna Cieślak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Cieślak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×